|   |  Beytim İnşaat Firması
Beytim İnşaat

Beytim İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 0

Beytim İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beytim İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beytim İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beytim İnşaat Hakkında

Firmamız inşaat sektörüne 2006 yılında başlayıp şirketleşerek BEYTİM İNŞAAT adını almıştır.firmamız aracılık hizmetleri,şahsa özel yapılar , site yapımları ve bir çok proje ile kendini geliştirmiştir.
 
BEYTİM İNŞAAT, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığı sahip kadrosu ve deneyimli iş gücüyle Kocaeli’nin geleceğine yatırım yapıyor.
 
BEYTİM İNŞAAT, inşaat sektörüne başladığı günden bu güne standartlarını hep bir üst seviyeye taşımaya amaçlamıştır.Güven ve sağlamlığı öncü etmiş firmamız 1999 depremini unutmadan ürettiği inşaatlarda herkezin gönül rahatlığı ile oturmayı hedeflemiştir.
 
Çünkü daha iyi bir hayat bekleyen bir çok insan var...
 
Kalite Politikamız
Kalite Politikasi | Beytim İnşaatMüşterilerimizin sürekli yükselen değerleri paralelinde; değişken ihtiyaç, istek ve şartlarını onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Yüksek kalite seviyesinde hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini kazanmak; alanlarımızda üstün kalitede hizmet vererek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak; bu faaliyetlerde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmek amacıyla;
 
İlkelerimiz;
Toplumun mutluluğunu esas, markamızın gelişimini amaç, müşteri memnuniyetini hedef alarak ilerlemek,
 
Tüm personelimizin bilinçli ve sorumlu çalışması ile Kalite anlayışımızın gereklerini yerine getirmek, devamlı uygunluğumuzu ve yeterliliğimizi kontrol ederek etkinliğimizi sürekli iyileştirmek,
 
Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın bilgi ve deneyimine sürekli eğitim süreçleriyle destek olarak ve motive ederek,bireysel gelişim ve memnuniyet istikrarını sağlamak,
 
Daha etkin, verimli iş sonuçlarının kısa sürede elde edilebilmesi ve sürekli iyileştirilebilmesi için tüm faaliyetleri proses yaklaşımıyla değerlendirmek,
 
Gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek yine müşterilerimizin memnuniyeti için karşılıklı faydaya ve güvene dayanan iş ilişkileri kurmaktır.
 
İşletmemiz, Toplam Kalite Yönetimi ve onun esası olan bireyin gelişimi toplumun gelişimidir anlayışı içinde  Beytim İnşaat olarak hep birlikte inançla çalıştığımız ve ilerlediğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.
 
Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ
BEYTİM İNŞAAT yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartlarını yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahiptir.
                                         
MİSYONUMUZ
BEYTİM İNŞAAT yaşam kalitesini artıran ,gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran bir misyona sahiptir.
                                
İŞ POLİTİKAMIZ
İş politikamız; müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
 

Tel: 0262 325 8820
Fax: 0262 325 8821
Email: info@beytiminsaat.com.tr
Adres: İnönü Cad. Yusuf Şen Sok. Taneli Apt. No:15 D.2 Kocaeli / İzmit

Beytim İnşaat Projeler Haritası

Beytim İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.