|   |  Beyttürk İnşaat Firması
Beyttürk İnşaat

Beyttürk İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 9

Beyttürk İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beyttürk İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyttürk İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyttürk İnşaat Hakkında

Başkanın Mesajı

Biz Beyttürk olarak bilgi, birikim ve deneyimimizle ülkemize değer katan yüksek kalite ve teknolojiye sahip projeler tasarlıyoruz. Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Bu nedenle ilkemiz toplumun refahını ön planda tutarak ülkemize hizmet etmek.
 
Uluslararası platformda belirlediğimiz hedefler doğrultusunda bugün özellikle Körfez Ülkelerinden yüksek talep gören bir marka olarak büyük ölçekli yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin tanıtımına dolayısıyla ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan dolayı gurur duyuyoruz.
 
Ülkemizi dünya arenasına taşıyacak projelere imza atmayı kendimize misyon edindik. Sorumluluğumuz çok büyük. Bu hedefle çıktığımız bu yola doğal, kültürel ve tarihi değerlerimizi koruyarak devam ediyoruz.

Hakkımızda
Temelleri 1980 yıllarına dayanan, taahhüt ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren Beyttürk İnşaat, ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Yapmış olduğu yabancı ortaklıklar ile hızlı bir büyüme kat eden Beyttürk İnşaat bünyesinde Bahrain Investment, Dünya İnşaat, Gulf Turkey, Nuren Turizm ve Khaleejturk Grup şirketleri yer almaktadır.
 
Beyttürk İnşaat uluslararası birçok firmayla ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü ve faaliyet alanlarını genişletmektedir. Bununla birlikte İstanbul, Bursa ve Yalova'da gerçekleştirdiği projeler özellikle Körfez Ülkeleri yatırımcıları tarafından büyük talep görmektedir. Yalova’da Dreamland , Mia Thermal, Beytepe Konakları, Beytepe Plus ve Çınarcık’ta Beyttürk Orman gibi projeler Yalova’ya değer katan projeler arasında yer almaktadır.
 
Beyttürk İnşaat başta Körfez ülkeleri olmak üzere uluslararası pazarda kazandığı deneyimle inşaat sektöründe uygulanan birçok yeniliğe öncülük etmektedir. Büyüme hedefini ağırlıklı olarak Körfez ülkelerine yönelik belirleyen şirket yatırım fonları ve holdingler ile stratejik ortaklıklar gerçekleştirerek Türkiye’de inşaat projelerini üretmek ve tamamlamak üzere faaliyetlerine devam etmektedir. Bunun dışında turizm, ithalat ihracat, gayrimenkul pazarlama ve IT teknoloji alanlarında da çalışmaları mevcuttur.
 
Beyttürk Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren projeleri ile ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;
Tüm iş süreçlerinde etik davranarak ülkemiz ve yakın coğrafyası için dünya standartlarında gelişen teknolojilere uygun yaşam alanları üretmek.
Uluslararası platformda yerini alan örnek projeler üreterek ülkemize katkıda bulunmak .
 
Vizyonumuz;
Sektörde gözle görülür bir fark yaratarak ülkemiz inşaat sektöründe önder bir marka olarak yer almak 
Tecrübeli ve eğitimli personeli ile öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmak.
Güvenilir hizmet anlayışımız ile sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.

İnsan Kaynakları
Beyttürk’ün misyonunu gerçekleştirebilmesi adına en büyük ilham kaynağı "insan"dır. Beyttürk felsefesi , vizyonu ,misyonu ve ilkelerini benimseyen , dünyadaki gelişmeleri takip eden ve uygulayabilen çalışanları şirket bünyemize kazandırmak insan kaynakları politikamızın temel stratejisini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda çalışanların karıyer hedeflerini desteklemek ve çalışan memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir.

Tel: 444 5 321
Fax: 444 5 321
Email: info@beytturk.com
Adres: Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi. Mehmetpaşa Değirmeni. Sokak. No.30 İstanbul / Üsküdar

Beyttürk İnşaat Projeler Haritası

Beyttürk İnşaat Projeleri

Beyttürk İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.