|   |  Beza Inşaat Firması
Beza Inşaat

Beza Inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Beza Inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beza Inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beza Inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beza Inşaat Hakkında

Güçlü ve güvenilir yapımızla sektöre yepyeni bir soluk getiriyoruz...

Bilgi birikiminin getirdiği tecrübe ve uzmanlık sayesinde, günümüz teknolojilerini de bünyesinde iyi kullanan Beza İnşaat, sektöre yepyeni bir soluk katıyor. İnşaat sektörüyle ilgili pek çok alanda iş tecrübesine sahip olan Beza İnşaat, uzman mühendis kadrosuyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Beza İnşaat teknolojiyi, tasarımı ve insan gücünü en verimli şekilde birleştirerek, yaşanabilir mekanlar ve yapılar inşaa ederek, kalite geleneğini geleceğe gururla taşıyor. Beza İnşaat, alt yapıdan üst yapıya, endüstri projelerinden konut projelerine geniş bir hizmet yelpazesinde, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri kendi bünyesinde karşılamaktadır.

Kurumsallaşma konusunda hızlı adımlarla ilerleyen Beza İnşaat, eğitimli, tecrübeli kadrosuyla tam çözümlü hizmet sunmayı
firma vizyonu olarak hedeflemiştir. Firmamız çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün büyüyen makine parkıyla, başladığı projeleri zamanında ve eksiksiz teslime etme başarısını göstermiştir.

Geleceğinizi sağlam temeller üzerine kurmak istiyorsanız, kaliteden vazgeçmeyin!

Projelendirme aşamasındaki titizliğimizi, projenin her aşamasında hissedersiniz!..

Sizlere en kaliteli hizmeti, en ekonomik koşullarla sunmayı hedeflemiş olan Beza İnşaat sizlerin ve sevdiklerinizin bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceği, yaşanılır mekanlar üretmektedir. Sektörün ve teknolojinin trendlerini yakından takip eden ve başarıyla uygulayan firmamız, modern inşaatçılığın getirilerini daha çağdaş konutlar üretmek için kullanmaktadır.

Kalkınmanın ve ekonominin en önemli kilometre taşlarından birisi olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal misyon, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyisini, en sağlamını ve en ekonomiğini hedeflemeyi gerektirmektedir. Bu zorlu sektörde lider olmak için her geçen gün kendine yenilikler katan Beza İnşaat, gerçekleştirdiği ve hayata kattığı tüm projelerde her zaman
“Mükemmel”i uygulamıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tamamen “Kişiye Özel Çözümsel Yaklaşımlar” sunan Beza İnşaat, yüksek kalite standartlarında, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt vermiştir.


Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Firmamız projelerinde bu bilinçte çalışanlara yer vererek kurumsal büyüme sürecini devam ettirmiş, bu arada çevresel değerlerin
korunmasına da özen göstermiştir. Projenin de en önemli noktası onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. 2008 yılına kadar olan projeler M. Yıldırım ile ortak olarak gerçekleştirilmiştir.

Kalitemiz; projelerimizdeki detayların titizliğinde, tasarımın gücünde,
ve çözümsel yaklaşımlarımızda gizlidir...

Tel: 0216 305 3031
Fax: 0216 305 2265
Email: beza@bezainsaat.com
Adres: Orhantepe Mahallesi, Yakamoz Sokak No.29/1 İstanbul / Kartal

Beza Inşaat Projeler Haritası

Beza Inşaat Projeleri

Beza Inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.