|   |  BGM Mimarlık Firması
BGM Mimarlık

BGM Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 3

BGM Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, BGM Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BGM Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BGM Mimarlık Hakkında

Şirketimizin başlıca gayesi kurulduğu bölgede hızlı bir kentleşme sonucu ortaya çıkan çarpık, düzensiz yapılaşmanın önüne geçerek daha düzenli ve huzurlu yaşam ortamları oluşturmaktır. Bu amaçlar çerçevesinde çalışma hayatına atılan firmamız 1991 yılında Proje Hizmetleri, Tus, Kontrollük için Birleşmiş Genç Mimarlar Mimarlık Mühendislik şirketini, 1993 yılında da İnşaat, Taahhütlük, Altyapı, Tünel, Enerji işleri hizmetlerini vermek amaçlarıyla EKHOL Yapı Enerji Raylı Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti'ni kurarak, kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmış, bağımsız çalışan bu kuruluşlar sayesinde çalışmalarını günümüze kadar devam ettirmiştir.

Faaliyet alanı olarak başlıca Kocaeli ve çevresi olmak üzere yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve ikmal işleri yapmak, yapı ve inşaat tesisatı ve montaj taahhütlerinde bulunmak, konut, villa, köşk, fabrika, liman, baraj, otel, hastane vb. yapıların projelerinin çizilmesi ve gerçekleştirilmesidir. Çalışmalarına devam eden firmamız, müşterilerinden gelen her türlü isteğe karşılık verebilmek için çağdaş düşünen, dinamik ve yeniliklere açık bir kadroya sahip olmanın gerekli olduğu anlayışını benimsemiştir. Bu amaçla bünyesinde birçok atılımcı mimar,mühendis ve teknik elemanı barındırmaktadır.

Şirketimiz, taahhüdünde bulunan işleri zamanında ve en üstün kalite ile gerçekleştirilmesi için çalışmalarını ve ARGE faaliyetlerini, büyük bir itina ve dikkat ile devam ettirmektedir. 1993 yılında kuruluşunu tamamlamasından sonra, taahhüdünde bulunan projelerin gerçekleştirilmiş olması ve müşterilerinin halen yoğun isteğinin devam etmesi, müteahhitlik anlayışının doğru olduğu ve bu yöndeki çalışmalarına devam etmesinin gerekliliğinin bir kanıtı olmuştur.

Yapmış olduğu çalışmalarda müşteri isteklerinin göz önünde tutulmasının yanı sıra, daha iyi bir tasarımın oluşabilmesi için en iyi ve kullanışlı malzemeyi müşterilerine önermiştir. Bu sayede müşterilerinin memnuniyetinin yanı sıra meydana getirilen yapının kalite ve diğer özelliklerinin, emsallerinden üstün bir seviyede gerçekleşmesi sağlanmıştır.

B.G.M., çağdaş teknolojinin en son bulgularını, yeniliklerini, edindiği tecrübelerle pekiştirerek yurdumuzda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana B.G.M.’nin amacı, kendi alanında, ülkemiz ihtiyaçlarına en iyi, en modern şekilde cevap vermek ve yeni iş imkanları yaratarak, daha çok yol, bina, daha çok fabrika yaparak, ülke ekonomisinin gelişmesine, yurdumuzun kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Yukarıda şirketimizin kısa tarihçesi ile tanıtım dosyamızı bilgilerinize sunuyor ve bu konuda sizlerle çalışmayı firmamız için bir şans addediyoruz.

Tel: 0262 323 6735
Fax: 0262 323 6736
Email: info@bgmyapi.com
Adres: Karabaş Mh. Vilayet Karşısı Belde Sk. Ekşi İş Merkezi No:105 Kocaeli / İzmit

BGM Mimarlık Projeler Haritası

BGM Mimarlık Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.