|   |  BHB Gayrimenkul Firması
BHB Gayrimenkul

BHB Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

BHB Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, BHB Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BHB Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BHB Gayrimenkul Hakkında

BHB A.Ş.

Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Cezayir’de faaliyet gösteren Fatsa Şirketler Gurubu bünyesinde 2012 yılında temelleri atılan şirketimiz BHB Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. ticari hayatına gayrimenkul projeleri geliştirme ve pazarlama danışmanlık hizmetleri ile başlamış, 2013 yılında kurduğu Black Sea Shipping Company ve B-Lab Yazılım ve Teknoloji Ltd. Şti. ile uluslararası denizcilik ve teknoloji geliştirme sektörlerinde de yol almıştır.
Öncelikli hedefimiz girmiş olduğumuz sektörlere yeni bir bakış açısı geliştirmek, piyasanın güvenilen firmaları arasında yer almaktır.

Denizcilik sektörünün derin kriz yaşadığı bir dönemde, 2 senede %300 büyümüş, sektörün güvenilen firmalarından biri olmaya başarmış, yurtiçi ve yurtdışı tedarik firmalarının önemli müşterileri arasında yer almıştır.

Yazılım alanında dünyanın en gelişmiş Gayrimenkul CRM programı Smart Sales ve yan teknolojileri ile sektörün en büyük firmaları ile çalışmayı başarmış ayırca, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı’ndan da projesine destek almıştır.

2014 yılında gıda alanında yeni bir yatırım hayata geçirilerek Salatta Gıda A.Ş. kurulmuş, 3.000 metrekarelik alanda Türkiye’nin en gelişmiş hazır salata ve sebze karışımları tesisi devreye alınmıştır.

BHB, 2014 yılında Türkiye’de inşaat sektöründeki faaliyetlerine hız kazandırmış, proje geliştirme ve inşaa etmedeki tercübe ve birikimini biraraya toplayarak kentsel dönüşümde ses getirecek projelere odaklanmıştır.

Telefon: 0216 688 5079
Fax: 0216 688 5079
Email: info@bhb.com.tr
Adres: Acıbadem Mh. Çeçen Sk. Kent Etabı A(kule) Blok 25/A No:258 Üsküdar / İSTANBUL

BHB Gayrimenkul Projeler Haritası

BHB Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.