|   |   | 

Bilkom Yine İlk 3'te!

Sunduğu katma değerli hizmetle tüketicilerden tam not alan Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, Türkiye’nin bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırması Bilişim 500’de “Uluslararası Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi/ Satıcısı – Donanım“ kategorisinde ikinci sırada yer aldı.

Bilkom Yine İlk 3'te!

Interpromedya Pazar Araştırma Grubu i-Research tarafından yapılan ve Türkiye bilişim sektöründe referans araştırma kabul edilen “Bilişim 500” sonuçları, Maslak TİM Center’da düzenlenen törenle açıklandı. Araştırmada, bu yıl ilk defa bilgi ve iletişim teknolojileri alanında ayrı sıralama yapıldı.

İki ana, 9 alt ve 36 ürün ile hizmet kategorisinin yer aldığı araştırmada Bilkom, “Uluslararası Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi / Satıcısı - Donanım” kategorisinde ikinciliği elde etti. “Uluslararası Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi/ Satıcısı” kategorisinde ise 3’üncü sırada yer aldı.

Bilkom Satış Direktörü Fikret Ballıkaya, araştırmayla ilgili yaptığı değerlendirmede Bilkom’un sunduğu katma değerli hizmetler ve “Bilkom Güvencesi” ile distribütör kimliğinden çok öteye geçtiğini; Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu olarak konumlandığını vurguladı. Marka, bayi ve tüketici eksenindeki çalışmaları sayesinde sürdürülebilir bir başarı yakaladıklarını ifade eden Ballıkaya, Bilişim 500 listesinde bu yıl da ilk üç sırada yer almalarının bunun en önemli göstergesi olduğunu ifade etti. Fikret Ballıkaya, “Tüketicinin eğilimlerini iyi gözlemleyen, teknoloji trendlerini iyi okuyan ve bu doğrultuda hızla hareket ederek cesur kararlar almaktan çekinmeyen bir şirket ruhuna sahibiz.  Bu yapısal özelliklerimizin başarımızı devam ettirme ve arttırma noktasında bize güç vereceğine inancımız tam. Yeni dönemde ise bir sonraki yıl bizi yine zirveye taşıyacak sürpriz markalarla ülkemizi buluşturacağız” dedi.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer