|   |  Bilsa Yapı Firması
Bilsa Yapı

Bilsa Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bilsa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Bilsa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bilsa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bilsa Yapı Hakkında

KURUMSAL

BİLSA YAPI’nın temelleri, köklü geçmişinden aldığı güç ve “Kaliteli Yaşam İsteniyorsa” sloganı ile birlikte atılmıştır. İş hacmini her geçen gün büyüterek yoluna devam eden ve misyonundan asla taviz vermeyen Bilsa Yapı, kurulduğu günden bu yana kaliteli yaşam isteyenlerin adresi olmuştur.

BİLSA YAPI, yılların tecrübesini inovatif ve yenilikçi ekibiyle birleştiren, böylece bugünden yarının ihtiyaçlarını karşılayan müşteri odaklı projelere imza atmaktadır. Ancak sağlıklı yaşam alanlarında, mutlu bireylerin yetişebileceğine inanan BİLSA YAPI, geleceğe güvenle bakmanız için kurumsal sorumluluk ve vatandaşlık bilinciyle hareket ederek sizlere her daim en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir.

BİLSA YAPI, insan merkezli, doğayla uyumlu, beklentilerin ötesinde, her biri kendine özgü mimari tasarımlarıyla bir evden çok daha fazlasını bulacağınız projelerini dünya kenti, kültür zengini olan İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hayata geçirmiş ve geçirmeye devam edecektir.

MISYON VIZYONUMUZ VE DEĞERLERIMIZ

"Kaliteli yaşam için kaliteli yapı" felsefesiyle yola çıkan BİLSA YAPI bu amacına uygun olarak; Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak, Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

Bilsa Yapı, inşa ettiği her projeyle birlikte müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, mükemmel hizmet ve 1. sınıf kaliteyle, yaşam alanı mimarlığına öncülük etmeyi hedefleyen bir vizyona sahiptir.

Yenilikçi, teknolojik değişimlere ayak uyduran deneyimli iş gücü sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, kaliteli ve güvenilir şekilde inşa edilen konutlarla her bütçeye uygun yaşam alanları oluşturmak.

Telefon: 444 87 04
Gsm: 0532 719 0404
Fax: 0216 470 6341
Email: info@bilsayapi.com.tr
Adres: Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:8/10 Ataşehir/İSTANBUL

Bilsa Yapı Projeler Haritası

Bilsa Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.