|   |  Bilyapı İnşaat Firması
Bilyapı İnşaat

Bilyapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 2

Bilyapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bilyapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bilyapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bilyapı İnşaat Hakkında

Kurumsal

Bilyapı İnşaat 1990 yıllardan bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur. 1998 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür. Bİlyapı İnşaat; estetik,teknoloji ve konfor ile birikim ve deneyimini birleştirerek imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında olmuştur. Firmamız teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. İnşaat kültürünün uzun yıllar da kattığı tecrübe ile birleştirerek sektöründeki konumunu sürekli güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında doğru yerde doğru zamanda doğru projeler ile yenilikçi, ilkeli, kaliteli, özgün ve garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.

Misyonumuz

Bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek için çağdaş mimari tasarımlar ile oluşturulan özgün projelerde; ileri teknolojinin en güncel gelişmelerini uygulayıp, yatırımcılara her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunarak koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Telefon: 0212 876 4751
Fax: 0212 876 4797
Email: info@bilyapi.com.tr
Adres: Kavaklı Mah. İstanbul Cd. No:83/9 Beylikdüzü / İstanbul

Bilyapı İnşaat Projeler Haritası

Bilyapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.