|   |  Binkar İnşaat Firması
Binkar İnşaat

Binkar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Binkar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Binkar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Binkar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Binkar İnşaat Hakkında

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Binkar İnşaat Ulusal ve Uluslararası alanda topluma hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla sahasına giren bütün konularla rekabet edebilecek düzeyde bilgi ve tecrübe deneyimine sahip olup, sağlam ve güvenilir temeller üzerine oturtulmuş bir kuruluştur. Çevreye ve doğaya saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, dinamik ve hızlı bir çalışma temposuyla başarılarını sürdürmüş ve sürekli yeniliğe açık bir politika izleyerek gelecek nesillere övülecek eserler ve yaşam alanları bırakmaktır.

VİYONUMUZ

Binkar inşaat çağımızın gelişen teknolojilerine uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, kalkınmak ve refahına katkıda bulunarak insan için yaşam çıtasını hep yükseltmek suretiyle, sektöründe lider olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Telefon: 0282 725 3253
Fax: 0282 725 3254
Email: info@koruparkcerkezkoy.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Cengiz Topel Cadeesi 1. Sokak No: 74/1 59500 Çerkezköy - Tekirdağ

Binkar İnşaat Projeler Haritası

Binkar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.