|   |  Binko Yapı Firması
Binko Yapı

Binko Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 0

Binko Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Binko Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Binko Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Binko Yapı Hakkında

Hakkımızda

1990’da faaliyetine başlayan Binko Yapı, inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörlerinde 25 yıllık deneyime sahiptir. Birikiminin yanında, yenilikleri sürekli takip eden profesyonel kadrosu; kalite ve estetik odaklı yaklaşımıyla Konya’nın ve ülkemizin seçkin yapı firmalarından biridir.

2000’lerin başından itibaren tamamladığı Barışkent Sitesi, Damlaköy Konutları, Çamkoru Evleri, Özel Medline Konya Hastanesi, Lale Park Evleri, Akasya Park ve devam eden Natura Park projeleri ile Konya’da sektörünün yenilikçi, saygın ve güvenilir firması haline gelmiştir.

Binko Yapı devam eden ve tamamladığı tüm projelerde, üstün kalite ve estetik duyarlılığı; deneyimli, yetenekli iş gücü ve müşteri beklentileriyle buluşturarak seçkin, üst düzey yaşam alanları oluşturmuştur. Doğaya ve insani değerlere saygıyı temel iş prensibi ve sosyal sorumluluğu olarak kabul eden Binko Yapı; ürettiği tüm yaşam alanlarının doğanın içinde, çevreye ve insan doğasına zarar vermeyecek nitelikte olması konusunda azami hassasiyet göstermektedir.

Resmi ve özel, tüm sosyal çevresiyle karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmayı, sektörüyle ilgili yasal mevzuata ve iş etiklerine uymayı taahhüt etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde; tüm iş süreçlerini, tüketiciler, tedarikçiler ve çalışanlarının mutluluğunu maksimize etmek üzerine kurgulamaktadır.

Kurumsal Yaklaşımımız

GÜVEN ve İŞ ETİĞİ: Binko Yapı başta müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları olmak üzere; resmi ve özel tüm sosyal çevresiyle karşılıklı güvene dayalı ilişkiler yürütür. Taahhütlerini zamanında ve beklentilerin üzerinde karşılamayı hedefler. Meslektaşlarıyla iş etiğine, gelişime ve karşılıklı saygıya dayalı rekabet şartlarında yarışır.

YÜKSEK KALİTE: Projelendirme safhasından malzeme seçimine; planlamadan uygulamaya kadar tüm iş süreçlerinde sektörünün gerektirdiği uluslararası kalite standartlarını uygular. Birikimini, tüketici beklentileriyle birleştirerek üst düzey yaşam alanları kurar.

ESTETİK BAKIŞ: Kültürel birikimimiz olan geleneksel mimari anlayışımız ile modern mimari tarzları birleştirerek; estetik, kullanışlı, çevresine ve yaşayanlarına değer katan yaşam alanları tasarlar.

DOĞAYA SAYGI: Geçmişten bize kalan ve geleceğe bırakacağımız bir miras olarak gördüğü doğayı, azami ölçüde korumak için, projelendirmeden malzeme seçimine ve uygulamaya kadar tüm iş süreçlerini çevre hassasiyetiyle yürütür. Kurduğu yaşam alanlarının doğanın içinde, doğal florayla uyumlu ve doğaya zarar vermeyecek nitelikte olmasına özen gösterir.

İNSANA ve DEĞERLERE SAYGI: İnsanın doğasından kaynaklanan ihtiyaç ve değerler ile toplumsal yaşamdan kaynaklanan tüm değerleri iş yapış prensiplerinde başa alır. Tasarladığı yaşam alanlarını bu değerler çerçevesinde; komşuluk, mahallelilik, dostluk anlayışına uygun sosyal donatı alanlarıyla kurgular. 

Telefon: 444 6 815
Fax: 0332 353 4949
Email: bilgi@binkoyapi.com
Adres: Parsana Mh. Barış Cd. 105/A Selçuklu / KONYA

Binko Yapı Projeler Haritası

Binko Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.