|   |  Bintaş İnşaat Firması
Bintaş İnşaat

Bintaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 1

Bintaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bintaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bintaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bintaş İnşaat Hakkında

Şirket Profili

Şirkete Genel Bakış Müşterilerine huzurlu ve güvenli mekanlar sunmak amacını ilke edinen Bintaş İnşaat faaliyetlerine 1986 yılında başlamıştır. Kurucusu Şaban Aktaş'ın liderliğinde Çalışmalarını sürdüren Bintaş İnşaat faaliyete başladığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermemiş ve gelişmesini Çağın getirdiği yenilikler ile İsrafil AKTAŞ sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamızın en önemli özelliklerinden 2 tanesi aşağıdaki gibidir. 

Nakit olarak aldığı arsaları veya başlayacağı inşaatların tamamını bitirecek miktarda öz sermaye kaynağını ve karşılığını bulundurarak hareket etmesidir. 

Günümüze kadar yaptığı projelerde kredi kullanmaması. Firmamız bunu, güvenin, devamlılığın ve kalitenin garantisi olarak görmektedir.
Kurulduğu günden bu yana doğruluk ve dürüstlüğü benimseyerek müşterilerini ve Çalışanlarını yanıltmayan Bintaş İnşaat böylelikle toplumun takdirini kazanmayı başarmıştır. Manisada başlayan faaliyet şu anda merkezi Buca olmakla birlikte İzmirde devam etmektedir.

Bintaş İnşaat benimsediği 3 temel politikadan biri olan Kalite Politikası ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaÇlarına cevap verebilecek şekilde, geÇerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunarak, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek iÇin sürekli iyileştirme faaliyetlerin etkin olarak sürdürülmesi, kaliteli hizmet sunmak amacıyla kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansının yanı sıra, rekabet gücünü de en yüksek düzeye Çıkarmayı öncelikli ilkeri arasına almıştır.

Bintaş İnşaat benimsediği İş sağlığı ve güvenliği politikası ile tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak Çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli Çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması iÇin gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt etmektedir.

Bintaş İnşaat benimsediği 3. temel politika olan Çevre politikası ile Çevre boyutları ile ilgili uyulması zorunlu kabul edilmiş, ulusal-yerel kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun Çalışmayı, Çevre kirliliğini önlemeyi, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı, Çevre politikasını Çalışanlarına, tedarikÇilerine iletmeyi kendine görev kabul etmekte ve taahhüt etmektedir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken , tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeÇilmez bir parÇası olarak aramıza katılıyor .

Telefon: 0232 454 1371
Gsm: 0532 160 6421
Email: info@bintasinsaat.com.tr
Adres: 202/14 Sokak No : 26/A Atatürk Mah. Buca / İZMİR

Bintaş İnşaat Projeler Haritası

Bintaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.