|   |  Birey Mimarlık Firması
Birey Mimarlık

Birey Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Birey Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Birey Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birey Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birey Mimarlık Hakkında

BİREY MİMARLIK
Birey Mimarlık 2011 yılında Mimar Erdem YURDUSEVER tarafından kurulmuştur. Tarihçesi 2004 yılına kadar uzar.
Bu tarihten günümüze kadarki süreçlerde farklı sektörlerden müşterileri için Türkiye'nin birçok şehrinde ve yurt dışında mimari tasarım, proje ve uygulama alanlarında hizmetler vermiştir. Mimari sektörde fonksiyonel tasarımlar ve en ekonomik çözümleri üreten Birey Mimarlık, müşterilerine farklı bir mimari tasarım sunuyor. Alışılagelmişin dışında, ilkeli, özenli çalışmaları ile müşterilerinin beğenisini kazanan ve taahütlerini zamanında yerine getiren bir firma olmanın gururu ile dürüstlük ilkesinden sapmadan yoluna devam ediyor.
 
TEMEL PRENSİPLERİMİZ 
Mimari tasarımdan uygulamaya kadar bütün süreçlerde kaliteden asla ödün verilmez. Her detay ayrı ayrı incelenir ve birlikte karar verilir. Beyin fırtınası ile karar mekanizmasının daha doğru kararlar alması sağlanır. Fonksiyoneliğin de tasarım kadar önemli olduğu gerçeği gözardı edilmez. Estetik kaygılar işlevselliğin önüne geçmez. İşin hacmi işin önem sırasını belirlemez. Büyük veya küçük her işe aynı özen gösterilir. Mümkün olduğunca tekrardan kaçmaya ve modaya uyma geleneğinden uzaklaşmaya geyret edilir. Daima yenilikçi, daima mükemmeli arayan, daima hızlı ve zamanında işi teslim eden bir iş anlayışımız vardır. Çalışanlarımızla aramızdaki diyaloğ aile bireylerinin yakınlığındadır. Ekip çalışmasının önemini çalışanlarımıza her fırsatta hatırlatırız. Müşterilerimizle diyaloglarımızda şeffaf ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz. Bugünü düşündüğümüz kadar yarınları da düşünür ve öyle hareket ederiz.
KURUCULAR
Erdem YURDUSEVER_ 2003 Uludağ Üniv. Mimarlık mezunu. Mesleki kariyerine 2003-2005 yılları arasında Türkiye'de, 2005-2007 yılları arasında yurtdışında devam etti. 2007-2011 yıllarında Arkat YAPI'nın kurucularından biri olarak çalışma hayatını sürdürdü. 2011 yılında Birey MİMARLIK`ı kurdu ve çalışma hayatına burda devam ediyor. 

Tel:  0224 441 9075
Fax: 0549 579 1525
Email: birey@bireymimarlik.com
Adres: Bursa / Nilüfer

Birey Mimarlık Projeler Haritası

Birey Mimarlık Projeleri

Birey Mimarlık Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.