|   |  Birleşik Gayrimenkul Firması
Birleşik Gayrimenkul

Birleşik Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Birleşik Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Birleşik Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birleşik Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birleşik Gayrimenkul Hakkında

İstanbul merkezli Birleşik Gayrimenkul modern konut, konaklama ve karma-kullanımlı projelerde sektördeki standartları yükseltmekte uzmanlaşmış bir gayrimenkul geliştirme, inşaat ve yatırım firmasıdır. Endüstri lideri profesyonellerden oluşan ekibimizin, tasarım ve inşaat alanlarında sahip oldukları engin deneyimin yanı sıra, bire bir proje yönetimi, sonuç odaklı satış ve pazarlama ve Türkiye’de gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında kazandıkları deneyimden doğan gayrimenkul finansmanları hakkında benzersiz uzmanlıkları vardır. 
 
Son dönemlerdeki projeleri arasında, İstanbul’daki Park Residences Cadde projesi de bulunmaktadır. Detaya, kaliteye ve titiz çalışmaya gösterilen üstün özenle, Birleşik Gayrimenkul projeleri, sanat, mühendislik ve beceriyi sentezleyen eserler olarak yaratılır.

Tel: 0216 504 1880
Fax: 
Email: info@parkresidencescadde.com
Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 İstanbul / Kadıköy

Birleşik Gayrimenkul Projeler Haritası

Birleşik Gayrimenkul Projeleri

Birleşik Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.