|   |  Birleşim Grup Firması
Birleşim Grup

Birleşim Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Birleşim Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Birleşim Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birleşim Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birleşim Grup Hakkında

Hakkımızda

Kurulduğu tarihten itibaren, Türkiye'nin en prestijli projelerine imza atan Birleşim Grup, konut, ofis, rezidans, endüstriyel tesis, hastane ve alışveriş merkezi gibi farklı kullanım amaçlı yapıların elektromekanik taahhüt işlerini deneyimli teknik kadrosu ile üstlenmektedir.

Amacımız Geleceğe İz Bırakmak!

Birleşim Grup olarak kuruluşundan bugüne kadar "İlkleriyle", "Enleriyle" birçok projeyi hayata geçirip hedeflerimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Türkiye'nin "En Yüksek Binası", "En Büyük Özel Hastanesi", "En Büyük Devlet Hastanesi" ve "En Büyük Kongre Oteli" başarıyla tamamladığımız Enlerin arasında yer almaktadır.
Daha nice "Enleri" ve "İlkleri" bitirmiş olmanın gururunu projelerimizde emeği geçen Birleşim Grup Ailesi ile birlikte yaşıyoruz.

Mesut ALTAN - Birleşim Grup Yönetim Kurulu Başkanı
İdris ÇAKIR - Birleşim Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite, Çevre ve İSG Politikası

Birleşim Grup, uzman kadrosu ile gelişen teknolojileri takip ederek; çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetinin ve çalışan güvenliğinin sağlandığı, kalite, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun hizmet anlayışı içerisindedir.
Bu doğrultuda firmamız, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi,
BS OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve 
ISO 14001- 2015 Çevre Yönetim Sistemi'nin gerekliliklerini hizmet verdiği tüm faaliyet alanlarında yerine getirmektedir.

Kalite Politikamız

Proje, imalat, montaj ve diğer hizmetler ile azami seviyede müşteri memnuniyetinin sağlanması.
Teknolojiyi sürekli takip ederek her zaman rakiplerinden önde olma hedefinin oluşturulması.
Hizmetlerin zamanında, emniyetli, ekonomik bir şekilde ve kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilmesi.
Çevre ve İSG mevzuatına uygun olarak doğaya saygılı olunması, çalışanları için sağlıklı ve güvenli iş ortamının sağlanması.

Çevre Politikamız

Çevre ile ilgili yasal mevzuatlara ve düzenlemelere uyulması.
Üretilen atıkların, doğaya atılmasını önleyerek, çevreye ve insana zarar vermeyecek şekilde bertaraf edilmesi.
Doğal kaynakların kullanımının azaltılarak, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen gösterilmesi.
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin çevreye duyarlı olunması konusunda bilinçlendirilmesi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

İSG Yönetim Sistemi' nin; ulusal kanun ve yönetmelikler, uluslararası yükümlülükler, projenin yapıldığı ülkedeki kanun ve yönetmelikler, üyesi olunan ulusal ve uluslararası kuruluşların şartları, şartname gerekleri, müşteri ve diğer paydaşların beklentileri doğrultusunda uygun dokümantasyon oluşturarak yapılandırılması.
İSG çalışmaları kapsamında üst yönetim tarafından her türlü kaynağın tahsis edilerek,çalışanlarımız ile birlikte alt yüklenici ve tedarikçi firma elemanlarının eğitimlerle bilinçlendirilmesi.
Tüm çalışanların yaptığı işe uygun ekipman/teçhizatı kullanarak, ilgili prosedür ve talimatlara göre sorumluluklarının bilincinde ve çevreye zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerinin yürütülmesi.
Oluşturduğu İSG kültürü ile merkez, şantiye ve işletmelerinde çalışanlarına güvenli ve sağlıklı iş ortamının sağlanması, aldığı önlemlerle iş kazası ve meslek hastalıkları riskinin en aza indirilmesi.

Temel Prensiplerimiz

Dünyada ve Türkiye'de gelişmekte olan teknolojilere paralel olarak hizmet anlayışını değiştiren ve geliştiren Birleşim Grup, faaliyet gösterdiği her alanda değişen koşullardan bağımsız olarak temel prensiplerimize bağlılığını sürdürmektedir.

Temel Prensiplerimiz

Kaliteyi sürekli artırarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
Fiyat performans analizleri ile optimum çözümler bulmak,
Gelişen teknolojinin gerekliliklerini takım arkadaşlarımızla paylaşmak ve en uygun şekilde uygulanmasını sağlamak,
Güvenilir ve tercih edilen bir firma olmak.

Doğaya Saygı

Birleşim Grup Merkez Binası mekanik taahhütçüler sektöründe ve Dudullu Organize Sanayi Bölgesin de bir ilk olan Leed Gold Sertifikasına sahip Yeşil Bina sınıfındadır.

Leed Gold Sertifikalı Merkez Binamız

Birleşim Grup Merkez Binası Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunmaktadır.

Tesisimiz 8,5 dönüm arazi üzerinde 3.000 m2 üretim, 2.500 m2 depolama ve sevkiyat, 5 adet toplantı salonu, 100 kişilik eğitim ve seminer salonu, 100 kişilik yemekhane salonu ve ofislerden oluşmak üzere toplamda 11.000 m2 alana sahiptir.

Tesisimiz elektromekanik taahhüt sektöründe ve Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde bir ilk olan Leed Gold Sertifikası'na sahip Yeşil Bina sınıfındadır. Bu kapsamda firmamızda yağmur suyu toplama ve arıtma sistemi, gri su sistemi, güneş enerjisi sistemi, gün ışığına göre enerji otomasyonu sistemi kurulmuştur. Bina yapımında kullanılan tüm malzemeler Leed Gold Sertifikası'na uygun ürünlerden seçilirken çalışanlarımızın tüm ihtiyaç ve konforu göz önünde bulundurulmuştur.

Telefon: 0216 499 4959
Fax: 0216 499 4960
Email: birlesim@birlesim.com
Adres: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 3 Ümraniye - İSTANBUL

Birleşim Grup Projeler Haritası

Birleşim Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.