|   |  Birlik İnşaat Firması
Birlik İnşaat

Birlik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 5

Birlik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Birlik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birlik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birlik İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

İlk Olarak 1970 Yılında Sönmez Ailesi Tarafından Temelleri Atılan ve 1997 Yılında Emin Sönmez Tarafından Kurumsal Bir Kimliğe Kavuşturulan Birlik İnşaat,

Yeni Ortaklık Yapısıyla Geniş Vizyonu Girişimci Ruhu ve Çalışma Prensipleriyle Kısa Zamanda Adı Saygınlık ve Üstün Başarılarla Anılan Bir Firma Konumuna Yükselmiştir.

Kuruluşundan Bugüne Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Eyüp İlçeleri Genelinde Üstlendiği 2.000’in Üzerinde Konut, Otel ve Ofis Projelerini Başarı ile Tamamlayarak Teslim Eden Birlik İnşaat; Çalıştığı Bölgelerin Çehresini Değiştirerek, İstanbulun Modernleşme Çabalarına Çok Önemli Katkılar Sağlamıştır.

Yenilikçi, Çevreci, Müşteri Odaklı Anlayışını Tüm Projelerine Yansıtan Birlik İnşaat Bayrampaşa İlçesinde Sanayi ve Konutta İlk Kentsel Dönüşümü Yapan Firma Ünvanını Onurla Taşımaktadır ve İstanbula Daha Güzel ve Kalıcı Eserler Kazandırmak için Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Tel: 0212 616 8436
Fax: 0212 616 8455
Email: info@birlikgrupinsaat.com
Adres: Yıldırım Mah. Şehit Kamil Balkan Cad. No:11/B İstanbul / Bayrampaşa

Birlik İnşaat Projeler Haritası

Birlik İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.