|   |  Birlik Yapı Firması
Birlik Yapı

Birlik Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Birlik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Birlik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birlik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birlik Yapı Hakkında

1960'lı yıllarda Sn. Mehmet Kahraman tarafından temeli atılan Birlik Yapı A.Ş. 1984 yılından itibaren şirketleşerek, 19. yılına giren çalışma hayatında kamu kurum ve kuruluşlarına bir çok taahhüt işini, başarı ile tamamlayarak 2000'li yıllara Birlik Şirketler Topluluğu olarak girmiştir.

İş hayatında başarılı olabilmenin temelinde, disiplinli çalışmanın olduğu bilinci ile mütevazi bir şekilde inşaat sektöründe başlattığımız çalışmalar, bugün çatısı altında yüzlerce personelin görev aldığı kurumsal bir yapıya altı ayrı dalda (İnşaat, Hazır Beton ve Prefabrik Yapı Elemanları, Petrol, Dış Ticaret, Enerji ve Sağlık) hizmet üretmekte olan bir yapıyı oluşturmuştur.

Ülke ekonomisinin lokomotiflerinden olan inşaat sektöründe Birlik Yapı, yapımını üstlendiği Alt Yapı ve Üst Yapı projelerini başarı ile tamamlayarak hizmete açılmalarını sağlamıştır.Yapım öncesinde doğru tasarım, teknolojik araştırma, yeni malzemelerin sürekli izlenmesi ile bunları doğru yorumlama kültürüne sahip kadrolarla bugünkü noktaya varılmıştır.

Gelişen bilişim ve teknoloji çağında, merdivenin bulunduğumuz basamaklarından daha yukarı çıkabilmenin ve sektörümüzdeki dünya devleri ile yarışabilmenin zorluğunun bilinci içerisinde, ama zoru başarabilmek için disiplinli ve kararlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Tel: 0312 232 52 6470
Fax: 0312 232 52 6470
Email: birlikgrup@superonline.com
Adres: GMK Bulvarı Daniş Tunalıgil Sokak No:2/24 Ankara / Çankaya

Birlik Yapı Projeler Haritası

Birlik Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.