|   |  Birtur Turizm inşaat Firması
Birtur Turizm inşaat

Birtur Turizm inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Birtur Turizm inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Birtur Turizm inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Birtur Turizm inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Birtur Turizm inşaat Hakkında

Tunçel Şirketler gurubu 1972 yılında Uğur Tunçel firması ve Yapı Ay Kollektif şirketi ile ticari hayata başlamış, bilahare Birmaş İnş.Tic.San A.Ş, Orin Dış Tic.San.Ltd.Şti,Ormo Tic.San.Ltd.Şti, Birtur Turizm İnş.Tic.A.Ş: şirketler gurubu olarak ticari hayatına devam etmektedir.
 
Gurup,şirketleri aracılığı ile 1972-2004 yılları arası ağırlıklı olarak müteahhitlik hizmetleri (32 yıl), Bayındırlık Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, İller Bankası, Sanayi Bakanlığı, Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü, İstanbul Belediyesi, Antalya Belediyesi ve özel şirketlere alt yapı- üst yapı inşaatları,  hastane binaları, fabrikalar, Antalya Otogarı, özel ve resmi konutlar yapmıştır.
 
Daha sonra Bordum Yalıkavak'ta Yalıköy Evleri, Sunset 1-Sunset 2 siteleri, Gökçebel Evleri, Türkbükü'nde Kuum Hotel, Kuum Evleri projelerini gerçekleştirmiştir.(Kuum Hotel'in 3 adet yurt dışı, 1 adet yurt içi olmak üzere 4 adet ödülü bulunmaktadır)
Şu anda İstanbul Kentsel Dönüşüm projeleri ve Bodrum’da ayrı bir otel kompleksi için çalışmalar devam etmektedir. 

Tel: 0252 311 0080
Fax: 0252 311 0061
Email: info@birtur.com
Adres: Kuum Evleri. Atatürk Cad. Mememene Mah. No:150 Göltürkbükü Muğla / Bodrum

Birtur Turizm inşaat Projeler Haritası

Birtur Turizm inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.