|   |  Biskon Yapı Firması
Biskon Yapı

Biskon Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 3

Biskon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Biskon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Biskon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Biskon Yapı Hakkında

Kiler Kiler Holding , bugün, toplam 22 şirketi ve 6.500'e yakın çalışan sayısı ile perakende ,inşaat ,enerji ve turizm sektörü olmak üzere 4 ana alanda faaliyet göstermekte olup, yakın vadedeki hedefi; bu sektörlerde yatırım yaparak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmek ve Türkiye'nin en güçlü 10 kuruluşu içerisinde yer almaktır. 

Kiler Holding'e bağlı bir şirket olan Biskon Yapı A.Ş., özellikle yüksek yapılar ve endüstriyel binalar olmak üzere ; alışveriş, iş ve yaşam merkezleri inşaatı ve işletilmesi konusunda uzmandır. Biskon Yapı A.Ş., deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan güçlü yönetim kadrosu, kalifiye iş gücü ve makine ekipman parkıyla her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirecek güce sahiptir. Ayrıca Biskon Yapı A.Ş., 2004'ten bu yana, konut projelerine odaklanmıştır.
Yapı işinin insan hayatıyla ne kadar yakından ilişkili olduğunun farkında olan Biskon Yapı A.Ş., gerçekleştireceği projelerin her aşamasında sağlamlık ve kaliteye öncelik vermektedir.
Biskon Yapı, projelerinde mimari tasarımdan malzeme seçimine kadar her aşamada insan hayatını koruyacak ve kolaylaştıracak tüm detayları göz önünde bulundurur. Biskon Yapı A.Ş., sağlam ve uzun ömürlü alt yapı üretimi ile geleceğin inşasında rol almaktadır.

Levent'te toplam inşaat alanı 165,139 m² ve yüksekliği 262.5 m olan İstanbul Sapphire Projesi kapsamında, Alışveriş Merkezi ve Residence Konut inşaatı tamamlanmıştır. Dünyada sayılı, Türkiye'de ise ilk ve tek çevre dostu özellikli bina olma özelliğini taşıyan ve maliyeti 200,000,000 $ ’ın üzerinde olan bu bina 66 kat ile “Türkiye ve Avrupa'nın en yüksek binası” unvanını taşımaktadır.

Tel: 0212 456 1500
Fax: 0212 423 8300
Email: info@biskon.com.tr
Adres: Namık Kemal Mah. Kiler Cad. No:96 34513 Haramidere İstanbul / Esenyurt

Biskon Yapı Projeler Haritası

Biskon Yapı Projeleri

Biskon Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.