|   |  Biva Mimarlık Firması
Biva Mimarlık

Biva Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 5

Biva Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Biva Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Biva Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Biva Mimarlık Hakkında

Kurumsal

BİVA MİMARLIK, yaratıcı tasarımları ve taşeronlarının kusursuz iş yapması ile tanınan mimarlık, iç mimarlık ve inşaat proje yönetimi firmasıdır.
 
1998 yılında mimar Vahap YILMAZ tarafından kurulan firma marketler zinciri yapımı konusunda tecrübe sahibidir. 
Bunun yanı sıra kooperatif, özel villa, ofisi de içeren her tip yapı konusunda sahip olduğu geniş deneyimle bilinir.
 
Mimari, iç mimari ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bütünlüğü gerçekleştirmesi, firmanın başarısının temel anahtarıdır.
 
Sahip olduğumuz insan gücü ve sistemi ile bir projeyi başından sonuna kadar başarıyla tamamlayıp, yönetebiliriz.
 
Biva Mimarlık’ın rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardan biri, Türkiye’nin marketler zinciri yapımı alanında uzmanlaşmış önde gelen müteahhitlik firmaları arasında yer alarak taahhüt edilen projeleri en kaliteli biçimde ve zamanında, işveren idareler ile sorun yaşamaksızın tamamlamasıdır.
 
İlkemiz dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı iş ilişkilerinin dostluğa taşınmasıdır.
 
Biva Mimarlık her yapının hayati önem taşıdığı bilincine sahip dünyada insan hayatı kadar değerli bir başka kavram olmadığını inşaat sektöründe geçirdiği on yılda verdiği hizmetle ürettiği üründe her seferinde kanıtlamıştır. Bundan sonraki tüm işlerinde de kanıtlayacaktır.
 
Kısa zamanda büyüyen firmamız, sektörün öncü firmalarıyla yaptığı iş anlaşmaları ile kendi alanında en büyük hizmeti veren kuruluşlardan biri olmasını sağlamıştır.
 
Bu denli geniş çalışma alanının oluşmasında, müşteri memnuniyetinin ve hizmette kalite esasının etkisi büyük rol oynamaktadır. Mühendislik gereksinimlerinin doğru anlaşılmasından, işim tam zamanında teslim edilmesine kadar çalışma döneminin sorunsuz ve zevkli geçmesi, deneyimli ve dinamik kadronun bir başarısıdır. Bu kadro sizi her zaman çıkarlarınız doğrultusunda yönlendirecektir.

Tel: 0232 381 9801
Fax: 0232 369 3778
Email: info@ bivamimarlik.com.tr
Adres: 1728 Sokak No:32 İzmir / Karşıyaka

Biva Mimarlık Projeler Haritası

Biva Mimarlık Projeleri

Biva Mimarlık Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.