|   |  Bof Yapı Firması
Bof Yapı

Bof Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bof Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Bof Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bof Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bof Yapı Hakkında

 

 

Hazırladığı bir çok projeye başarılı bir şekilde imza atan firmamız, toplu konut, iş merkezi, otel gibi uzmanlık gerektiren alanlarda faaliyetlerine devam etmekte ve müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.Gerek kendi varlığı olan araziler üzerinde yaptığı projeler gerekse de kat karşılığı taahhüt projelerini hayata geçirmektedir. 2013-2015 yılları içerisinde bitirilmesi hedeflenen İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan Ataşehir, Ümraniye Şerifali, Bakkalköy, Tantavi’deki projeler ve teslim veya işletme aşamasında olan Bursa, İzmir projeleri ile Türkiye’nin metropol şehirlerinde özellikle finans merkezi, üniversiteler ve hastaneler gibi kuruluşların yoğun olduğu bölgelerde yatırım yapmayı tercih etmektedir.

İnşaatlarda kendi tasarım ve üretim gücünden faydalanarak sadece yaşanılabilir alanlar yaratmayı kendine hedef edinen ‘‘bizler’’ satış sonrası da hizmetlerini ayrıca destek@boftasarim.com ile devam ettirmekte, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek yaptığı her projesini en ince ayrıntısına kadar tasarlayan firmamız kaliteden hiçbir zaman taviz vermemektedir.

Kendi öz sermayesi ile yaptığı inşaatlarını bitirmeden satmayan, maketler üzerinden satış yapmayı benimsemeyen birimimiz, hayallerini ortaya koymadan hayal satmadığını yaptığı bütün projelerde ispatlamış ve inşaat yaptığı her bölgede tercih sebebi ve aranılan bir firma haline gelmiştir.

 

 

Tel: 0216 466 2227
Fax: 
Email: info@bof.com.tr
Adres: Yukarı Dudullu Mh. Tavukçuyolu Cd. Hünkar Sk. No:3 İstanbul / Ümraniye 

Bof Yapı Projeler Haritası

Bof Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.