|   |  Boray Developments Firması
Boray Developments

Boray Developments

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Boray Developments, konut, ofis ve residence projeleri, Boray Developments hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Boray Developments ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Boray Developments Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ

1998 yılından beri Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Boray Developments‘e hoşgeldiniz. Ofislerimiz Lefkoşa ve Girne’de faaliyet göstermektedir. Boray ve yöneticileri, emlak sektöründe çok saygın ve deneyimlidir.

HAKKIMIZDA

Boray Developments yüksek kalitede lüks apartman ve villa projeleri inşası konusunda uzmanlaşmıştır.

Yanı sıra, Kuzey Kıbrıs’ta satın alım konusunda ciddi olan ve kişiye özel tasarımlı mülk arzu eden kişilere sipariş üzerine de müteahhitlik hizmeti sunmaktadır.

Uzman Deneyimi: Uzun zamandır kurulmuş bir şirket olarak, emlak piyasasındaki büyümeye ve gelişime şahit olmuştur dolayısıyla bu sektör içerisinde uzman görüşü önerebilen eşiz bir konumdadır.

Boray Developments ve Emlak standart hizmetin ötesine gitmiştir ki bu da kendilerini rekabetten ayrı tutmaktadır: Şirket, muhtemel alıcı için eşsiz bir bilgi paketi ve pratik tavsiyeler sunmaktadır.

Eşsiz paket sayacağımız kritik bilgileri içermektedir: Tapu, planlama, inşaat teminatları, müteahhit bilgisi, şirket geçmişi vb. En yüksek teslim oranı: Boray Developments projelerini en yüksek standartlarda tamamlayıp 15-18 ay içerisinde teslim ettiğinden dolayı kendisiyle iftihar etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve güvenine verilen değer: şirket politikası yüzde yüz oranla müşteri onayına dayanmaktadır, bu amaçla özel müşteri memnuniyetiyle başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve geçmişte yüzlerde apartman ve villa inşa edip satmış bulunmaktayız.

Uluslar arası Satış Ekibi: Uluslar arası satış bölümünde geniş bilgi ve deneyime sahip İngiliz ve Türk çalışanlarımız bulunmaktadır. Mevcut olan çok değerli müşterilerine düzenli güncellemeleri gerçekleştirirken, Boray müşterilerine de Kuzey Kıbrıs’ta en mükemmel mülkün satın alımına yönelik tüm konularda bilgi ve yardım sağlamaktadırlar.

Gsm: 0533 847 3838
Email: info@boraydevelopments.com
Adres: 5 Terkan Plaza Karaoğlanoğlu Girne KKTC

Boray Developments Projeler Haritası

Boray Developments Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.