|   |  Bordo İnşaat Firması
Bordo İnşaat

Bordo İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Bordo İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bordo İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bordo İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bordo İnşaat Hakkında

Bordo İnşaat olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

Son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak inşaat sektörü içerisinde özellikle altyapı ve konut projelerinde uzmanlaşan firmamız; misyonu, vizyonu, uzman ekibi ve son teknoloji donanımlı modern ekipmanlarıyla bundan sonra da yapacağı tüm hizmetlerde ilkelerinden taviz vermeden ve çağın koşullarına ayak uydurarak ve özveriyle, başarılarına devam edecektir.

Bordo İnşaat hayata geçirdiği projelerle, hem grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadır.

Bordo İnşaat, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Grubun en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı Bordo İnşaat ‘ın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

Telefon: 444 2 281
Fax: 0212 611 9920
Email: info@bordoinsaat.com
Adres: Menderes Mah. Ömer Seyfettin Cad. No:10 Esenler / İstanbul

Bordo İnşaat Projeler Haritası

Bordo İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.