|   |  Bordokent inşaat Firması
Bordokent inşaat

Bordokent inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Bordokent inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bordokent inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bordokent inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bordokent inşaat Hakkında

 

Hakkımızda
Uzun yıllar boyu edindiğimiz deneyimlerimizi, teknolojinin en son adimlariyla gelistiriyor ve sizlere daha modern ve yaşanabilir yasam alanları sunuyoruz Bordokent İnşaat olarak, yalnızca bu günkü ihtiyaçlarınızı karşılamaya dönük değil, ayni zamanda yarının getireceği yeni durumları göz önünde bulundurarak projeler geliştiriyoruz Ortaya çıkardığımız yaşam alanlarının güvenli, estetik, kullanışlı ve yaşam kalitesini en üst düzeye taşıyabilecek nitelikte olmasına ayrıca önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak kalite düzeyimizi sürekli arttırmaktayız.
Misyonumuz
İnsanlara yüksek standartlarda yaşama imkanını, modern mimari ve gelişen teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak, en düşük maliyetlerle sunmaktır.

Vizyonumuz
İnsan olmanın sorumluluklarının bilinciyle; başarımızı, kalitemizi ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik çizgisinde tutmaktır. Kalite, yüksek müşteri memnuniyeti, çevreye saygı ve koruma ana ilkelerimizdir.

 

Tel: 0312 281 1444
Fax: 0312 280 1045
Email: info@bordokentinsaat.com.tr
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi Malazgirt Cad. 1404. Sk. No:6A - 148 Eryaman Ankara / Etimesgut

Bordokent inşaat Projeler Haritası

Bordokent inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.