|   |   | 

Bosch Yeni Dik Şarjlı Süpürgesini Tanıttı

Bosch Ev Aletleri, yazın sona ermesiyle birlikte evlerinde daha fazla zaman geçirmeye başlayan ve pratik temizlik çözümleri arayanlara yeni kablosuz dik şarjlı süpürge “Athlet”i sunuyor...

Bosch Yeni Dik Şarjlı Süpürgesini Tanıttı

Athlet ile kusursuz temizlik elde etmek için priz aramakla veya dolanan kablolarla uğraşmak tarihe karışıyor. Toz torbasız SensorBagless™ teknolojisi ve güçlü Lityum-İyon bataryaları ile Athlet, klasik elektrikli süpürgelerle boy ölçüşen bir temizlik performansı sunarken, şık tasarımı ile göz dolduruyor.

Doğa dostu teknolojileriyle enerji ve su tasarrufu sağlayan, doğal kaynakları koruyarak gelecek nesilleri düşünürken aynı zamanda hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, kusursuz temizlik sağlayan yeni kablosuz dik şarjlı süpürgesi “Athlet” ile evinizde sonbahar temizliği için pratik bir çözüm sunuyor. Bosch Athlet ile priz aramakla veya dolanan kablolarla uğraşmak tarihe karışıyor; yerleri süpürmek hızlı ve zahmetsiz hale geliyor.

Toz torbasız “SensorBagless™” Teknolojisi ile minimum eforla maksimum temizlik

Kablosuz elektrikli süpürgeler, klasik elektrikli süpürgelere kıyasla çok daha fazla kullanılıyor. Bu nedenle, kablosuz elektrikli süpürgelerin, evi güzelce süpürebilmesinin yanı sıra az bakım gerektiriyor olması da önemli. Bosch Athlet’in sahip olduğu SensorBagless™ Teknolojisi, üstün temizlik performansı için süpürgenin filtrelerinin her zaman maksimum seviyede çalışmasını sağlıyor. Filtre dolduğunda sensör kontrol göstergesinin kırmızı ışığı yanıyor ve sizi uyarıyor. Toz haznesi kolaylıkla boşaltılabiliyor. Yenilikçi filtreler yıkanabiliyor ve ömür boyu dayandıkları için değiştirilmeleri gerekmiyor. Bu sayede, Athlet, torba ve filtreler için herhangi bir ek maliyet olmaksızın tüm ömrü boyunca kusursuz temizlik performansı sağlıyor.

Kısa Şarj Süresi ile beklemek yok

Bosch Athlet dik şarjlı süpürgenin, tekrar şarj olması için uzun süre beklemeniz gerekmiyor. Sadece 3 saatte batarya %80 oranında doluyor; 6 saatin sonunda ise %100 dolum gerçekleşiyor. Üstelik üç aşamalı elektronik koruma sistemi sayesinde cihaz tam şarj olduğunda şarj işlemi sonlanıyor. Sahip olduğu elektronik koruma sistemi fazla ısınmayı ve şarj edilebilir bataryaların deşarjını önlüyor.

Bosch Lityum-İyon Teknolojisi ile üst düzey performans

Bosch Athlet’te kullanılan uzun ömürlü ve yüksek performanslı Lityum-İyon bataryalar, tekrar şarj edilebiliyor. Bosch Athlet, 60 dakikaya kadar kesintisiz temizlik imkânı sunarak tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Hafif, ergonomik ve şık…

Yaklaşık üç kilogram ağırlığında olan Athlet, hafif olmasının yanı sıra düşük ağırlık merkezi ve dengeli ergonomisi ile, ele mükemmel şekilde oturuyor. Esnek başlığı sayesinde son derece kolay manevra yapabilen Athlet, kanepe ve dolapların altındaki en uzak açılara dahi uzanıyor. Kablosuz olduğu için prizlerin az sayıda olduğu mekânlarda bile kullanılabiliyor. Tasarımı ile, hem şarj olurken hem de kullanırken, bulunduğu ortama şıklık katıyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer