|   |   | 

Bosch Yeni Ürününü Tanıttı

Bosch GSN54AW30 Çekmeceli Derin Dondurucu, yazlık sebze ve meyvelerin tazeliğini, sağlığını ve lezzetini kış boyu yaşamak isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor...

Bosch Yeni Ürününü Tanıttı

Geniş bölmeleriyle, dilediğiniz kadar mevsim sebze ve meyveleri ile eti,vitamin ve besin değerini koruyarak dondurup, istediğiniz her an elinizin altında tutmanızı sağlıyor. Çekmeceleri sayesinde yiyecekler kullanım alışkanlıklarına ve sıklıklarına göre beğeniler doğrultusunda dondurucuya yerleştirilebiliyor, böylece her aranan çok kolay bulunuyor.Rakipsiz NoFrost teknolojisi sayesinde buzları çözdürüp, temizleme zahmetine son vererek, büyük pratiklik ve zaman tasarrufu sunuyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yazlık sebze ve meyveleri kış için depolamak isteyenlere GSN54AW30 Çekmeceli Derin Dondurucu’yu öneriyor. Bosch’un çekmeceli derin dondurucuları, organik tüketim taraftarlarının, çocuklarını vitamini bol taze sebze ve meyveler ile sağlıklı büyütmek isteyen ailelerin, ailesinden uzakta yaşayan öğrencilerin ve dondurulmuş gıda tüketimi yüksek olan bekârların yardımcısı oluyor.

Yazın depoladıklarınızı kışın afiyetle tüketin

Bosch GSN54AW30 Derin Dondurucu, kazandırdığı zaman ve sunduğu pratik çözümlerle birlikte mevsiminde toplanmış sağlıklı, besleyici ve taze yiyecekleri, şimdiden dondurucuda depolayıp, kışın afiyet ve sağlıkla tüketme olanağı sunuyor. Dondurulmuş gıdaların vitamin ve besin değerleri pişirme sırasında kaybolmuyor, ayrıca sebze ve meyvelerin ayıklanması, yıkanması temizlenmesi gerekmediğinden yemek hazırlamak da son derece pratik hale geliyor. Dondurulmuş gıdaların tamamını tek seferde tüketmek de gerekmiyor. Her seferinde sadece ihtiyaç olan kadarı kullanılıp geri kalanı saklanabiliyor.

İhtiyacınız olan her gıda, hemen elinizin altında

Çekmeceler sayesinde, Bosch GSN54AW30 Derin Dondurucu, gıdaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesine ve ihtiyaç duyulduğunda alınmasına imkân vermesi ile sandık tipi derin donduruculardan çok daha avantajlı. BigBox bölmesi ve toplam yedi şeffaf dondurucu çekmecesi ile büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Daha uzun vadede kullanılacak et gibi ürünler alt çekmecelere, daha günlük tüketilecek dondurma gibi ürünler üstlere yerleştirilip isteğe göre ayarlanabiliyor. Böylece, ihtiyaç anında, eğer istenilen gıda dondurucunun en altında ise bütün dondurulmuş gıdaların dışarı çıkarılması gerekliliği de ortadan kalkıyor. Diğer tip derin dondurucularda olduğu gibi üst üste istiflenmediği için aradığınız her gıda, dilediğiniz her an elinizin altında oluyor.

NoFrost teknolojisi ile hem zamandan hem enerjiden kazandırıyor

Bosch GSN54AW30 Çekmeceli Derin Dondurucu’yu, diğer donduruculardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de NoFrost oluşu. Bu özellik sayesinde, üründe kullanım ömrü boyunca buzlanma meydana gelmiyor. Zaman ve enerji tüketen buz çözdürme işlemine gerek kalmadan yiyecekler muhafaza edilebiliyor. Sizin tek yapmanız gereken cihazı fişe takıp çalıştırmak.

A++ enerji sınıfı ve LED aydınlatma ile hem şık hem pratik hem ekonomik

A++ enerji sınıfı ile A sınıfındaki ürünlerden bile yüzde 40 daha tasarruflu olan Bosch GSN54AW30 Çekmeceli Derin Dondurucu, doğaya ve aile bütçesine katkı sağlıyor. Ayrıca, LED aydınlatması sayesinde, sadece şık görünmekle kalmıyor, hem daha iyi aydınlatıyor hem de diğer derin dondurucu lambalarından daha az enerji tüketerek, doğayı koruyor ve tasarrufta bulunmanıza imkân veriyor. Üstelik Bosch çekmeceli derin dondurucularda kullanılan LED aydınlatma buzdolabının kullanım ömrü boyunca değişime veya tamire ihtiyaç duymuyor.

Elektrik kesintilerinde yiyecekleri bozulmadan 25 saate kadar muhafaza ediyor

24 saatte 22 kg dondurma kapasiteli Bosch GSN54AW30 Çekmeceli Derin Dondurucu, sahip olduğu buz aküleri sayesinde elektrik kesildiğinde 25 saate kadar ürünlerin çözülmeden durmasını sağlıyor. Ayrıca aküler çıkabildiğinden pikiniğe giderken soğuk içecekler ya da serin saklanması gereken gıdalar bozulmasın diye piknik sepetinin içine bu aküler konulabiliyor. Böylece içecekler ısınmadan muhafaza edilebiliyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer