|   |  Boskan İnşaat Firması
Boskan İnşaat

Boskan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Boskan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Boskan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Boskan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Boskan İnşaat Hakkında

Hakkımızda
Konusunda uzman kadrosuyla SÜREKLİ KALİTE anlayışı felsefesinde çalışmakta olan firmamız; Mimari ve Konut alanlarda Prestij Yapılar, Restorasyon konularında faaliyet göstermektedir. 
İnsanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur.
Mimari tasarımda, formun bağlam ile ilişkisini kavrayan bütünsel bir yaklaşım; inşaat uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyet kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özelliklerdir. Aynı ayrıt edici özelliklerin izlerini firmamızın bugüne kadar tamamladığı tüm yapıların her noktasında da görmek mümkündür.
 
İNSAN
Boskan İnşaat için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.
Boskan İnşaat’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. 
 
İŞ 
Tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir. 

TOPLUM 
Boskan İnşaat için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Yüksel; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi 
amaçlar.
 
Boskan İnşaat, firma olarak inşaat sektöründe 10 yılı aşkın bir süre zaafında faaliyet göstermiş olup, bu zaman kadar 26 proje tamamlanmıştır. 6 proje ise halen devam etmektedir. Uzman kadrosuyla sürekli kalite anlayışını yükselterek, bünyesinde çalışan mimarlar ve mühendisler haricinde 600’ün üzerinde çalışanlarımızla beraber mimari ve konut alanlarında prestijli yapılar yapmaktadır. Bünyesinde ;
 
2 Adet EMK 60-8 Marka 2013 model Kule vinç 
2 adet New Holland B100B loder JCB İş makinesi 
Fature Form woks Dubai (Aliminyum masa kalıp sistemi ) ( 4 000 m2 )
Endüstriyel kalıp sistemi ( 7000 m2) 
Diğer tüm imalatlarda kullanılan büyük veya küçük el malzemeleri bulunmaktadır.
İnsanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur

Tel: 0212 999 1181
Fax: 0212 555 5500
Email: info@istproperty.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad İstanbul / Esenyurt

Boskan İnşaat Projeler Haritası

Boskan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.