|   |   |  Bosphorus City'de Boğazı Farklı Yaşamak

Bosphorus City'de Boğazı Farklı Yaşamak

Bosphorus City projesi ayrıcalıklı bir yaşam ilkesi ile Sinpaş GYO yönetiminde gerçekleştirilecek olan dev bir projedir.

Bosphorus City'de Boğazı Farklı Yaşamak

Proje İstanbul’un yedi tepesini ilham alarak tasarlanmış. Küçükçekmece Halkalı bölgesinde yer alan Bosphorus City projesi 246 bin metrekare bir alana, 2 kat ile 20 kat arasında değişen 62 blok halinde inşa ediliyor ve toplam 2800 konuttan meydana geliyor. Konutların büyüklüğü açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip. Stüdyo tiplerden, 5 oda 2 salona kadar seçenekler sunuluyor. Arazinin etrafı ağaçlarla kaplı. Buraya yerleşecek olanlar doğanın içinde bir yaşam olanağı elde edecek.

Bosphorus City tasarlanırken konut seçenekleri farklı bir yaklaşımla sınıflandırılmış. Örneğin Yeditepe Kuleleri, Boğaz’ın keyfini rezidans konforuyla sunuyor. Birbirinden güzel yalılar tasarlanırken, bugün Boğaz’da varolan asılları esas alınmış. Yeniköy Yalısı, Vaniköy Yalısı, Rumeli Yalısı, Beylerbeyi Yalısı, projeye ilham veren yalılardan sadece birkaçı. Yalı Apartmanları, Anadolu ve İstanbul’daki Türk mimarisinden izler taşıyor. Saraybahçe Evleri ise eski sarayların görkemini modern mimari ile bir araya getiriyor. Ortaköy Rezidans, şehir yaşamından kopamayanlar için, Erguvan Evleri yaşamı yeşillendirmek için tasarlanmış.

Bosphorus City projesinin tam ortasında geçen boğazın uzunluğu 720 metre. En geniş yeri 80, end dar yeri ise 20 metre olacak. Ortalama derinlik ise bir buçuk metre. Açık alanlar düzenlenirken de yaşayan Boğaziçi gözönünde tutulmuş, Boğaziçinin güzellikleri yansıtılmış. Boğazdaki semtlerin belirgin özellikleri kullanılmış.

Bosphorus City projesi spordan hoşlananlar için de birçok spor aktivitelerinin yapılmasına olanak tanıyan tesislere sahip. Bunun dışında Aşiyan Bitki Parkı, Duyu Parkı, Mini Golf Alanı gibi özel temalı sosyal alanlar da bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kültür fizik alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, iskeleler, oturma alanları, bitki labirentleri Bosphorus City’ye canlılık katan özellikler.

Bosphorus City projesi, ilk yapılan temalı konut projesidir. Tasarım zenginliği ve göz dolduran nitelikleri ile MIPIM’de en iyi Türk projesi ödülünü aldı. Ayrıca Avrupa’da da birincilik kazandı.

Bosphorus City İletişim

http://bosphoruscity.com.tr/

(0212) 678 30 70

 

 

GYO Haberleri

Bosphorus City Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

  • Akiş GYO kira gelirlerini cadde mağazalarıyla artıracak
    Akiş GYO kira gelirlerini cadde mağazalarıyla artıracak

    Akiş GYO, 2019 yılı gelişmelerini ve 2020 yılı öngörülerini Yatırımcı&Analist toplantısında paylaştı. 2019 yılında Akasya’da yüzde 95, Akbatı’da ise yüzde 98’lik doluluk oranıyla kira gelirini artıran şirketin, 2020’de önceliği devam eden projelerin tamamlanması olacak.

  • Akfen GYO’nun hasılatı ilk 9 ayda yüzde 509 artışla 451 milyon TL oldu
    Akfen GYO’nun hasılatı ilk 9 ayda yüzde 509 artışla 451 milyon TL oldu

    Türkiye, Rusya ve KKTC’de 21 gayrimenkullük portföyü bulunan Akfen GYO’nun 2019’un Ocak-Eylül ayı dönemindeki konsolide hasılatı geçen yıla göre yüzde 509’luk artışla 451 milyon TL’ye ulaştı. Şirketin faiz amortisman vergi öncesi karı ise %133 artışla 126,8 milyon TL olarak gerçekleşti.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.