|   |  Botam Yapı Grubu Firması
Botam Yapı Grubu

Botam Yapı Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 0

Botam Yapı Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Botam Yapı Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Botam Yapı Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Botam Yapı Grubu Hakkında

2005 yılında ortak bir hedefle BOTAM YAPI GRUBU adı altında, bir araya geldik. İnşaat sektöründeki bilgi, beceri ve deneyimlerimizi ortaya koyarak, profesyonellerden oluşan dinamik bir ekip oluşturduk. İnşa ettiğimiz her yapıyla beraber biz de büyüdük, olgunlaştık. Şimdiye dek disiplin ve emekle gerçekleştirdiğimiz projeler, gururumuz oldu. Topluma ve doğaya her zaman saygılı olduk. Sağladığımız istihdamla ve yaptığımız yatırımlarla ekonomiye can veren damarlardan biri olduk.
 
Gerçekleştirdiğimiz projeler arasında; anahtar teslim sahil otelleri, özel konut gelişim projeleri ve kentsel dönüşüm projeleri yer aldı. En karmaşık projelerin içinden işlevsel ve estetik çözümlerle, kaliteden ödün vermeden başarıyla çıktık. Aldığımız yapı başarı ödülleri ülkemiz adına bize gurur verdi.
 
BOTAM YAPI GRUBU olarak, kendimizi Akdeniz sahillerindeki yerleşim ve turistik projeleri geliştirmeye adadık. Yerli ve yabancı müşterilerimiz için son derece cazip yatırım fırsatları vaat eden yenilikçi konseptler sunmayı amaç edindik. İnşa etmenin değerini biliyoruz. İnşa ettiklerimize değer veren yatırımcılarımıza, geliştirdiğimiz kazançlı stratejilerle huzurlu ve güvenli bir yaşam fırsatı sunmaya devam ediyoruz.

Tel: 0242 743 3625
Fax: 0242 7433626
Email: botam@botam.com.tr
Adres: Yukarıhisar Mahallesi Tugayoğlu Caddesi No:1/3 07600 Antalya / Manavgat

Botam Yapı Grubu Projeler Haritası

Botam Yapı Grubu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.