|   |  Boy Yapı Firması
Boy Yapı

Boy Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Boy Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Boy Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Boy Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Boy Yapı Hakkında

Tarihçe

"Birlikten güç doğar" diyerek yola çıktık, daha güzeli daha iyiyi daha kaliteliyi hedefledik...
 
Başta Bağcılar, Beylikdüzü ve Çerkezköy de olmak üzere, birçok konut ve işyeri projelerine imza attık. Halen Beylikdüzü ve Çerkezköyde projelerimiz devam etmektedir.
 
OKUMUŞ İNŞAAT, YEĞİN İNŞAAT, ve REVAK MİMARLIK İNŞAAT firmaları olarak tecrübelerimizi, birikimimizi,emeğimizi ve gücümüzü birleştirerek, daha güçlü ve sağlam adımlarla BOY YAPI olarak yola devam etme kararı aldık.
 
Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti önceliğimize alarak ve her gün daha iyi olmak için çalışarak insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek; profesyonel yapı anlayışını kusursuz mimari projelerle birleştirme hedefini taşımaktayız.
 
Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak insanımızın en temel ihtiyacı olan  gayrimenkulleri en kaliteli ürünlerle, en ideal fiyatlarla buluşturarak yaşama değer katmaktır.
 
Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayabileceğiniz ortamlar hazırlamayı görevimiz olarak kabullendik.
 
Vizyonumuz
Türkiye' nin en çok güvenilen ve tercih edilen yapı inşaat firması olarak ülkemizin ve vatandaşlarımızın menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmek.
 
Hayallerinizi inşa etmek için gücümüzü birleştirdik. Sizin için buradayız.

Tel: 0212 433 3374
Fax: 
Email: info@boyyapi.com
Adres: Yavuz Selim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. 26/9 Sok. No:33 İstanbul / Bağcılar

Boy Yapı Projeler Haritası

Boy Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.