|   |  Boyracı İnşaat Firması
Boyracı İnşaat

Boyracı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Boyracı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Boyracı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Boyracı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Boyracı İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

Boyracı İnşaat olarak; geçmişten günümüze değin sürdürdüğümüz, istikrarlı ve emin adımlarla genişleyip büyüyen çalışma hayatımıza inşaat alanında gerçekleştirmekte olduğumuz projelerle devam etmekteyiz. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir alanda faaliyet yürüttüğümüzden; inşaat sektöründe her zaman en kaliteli, en yeni ve en güvenli olan ideal çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

 

Günümüz yaşam koşullarına, farklı bütçelere ve değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak, kaliteli yaşam alanları üretip modern ve estetik niteliklere sahip projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.

 

Yurt içinde gerçekleştirdiğimiz projelerde İstanbul’un değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, aynı zamanda kentsel dönüşüm sorumluluğu ile elit projeler üretmeyi misyon edinen ilk firmalar arasında yer alıyoruz.

 

Boyracı İnşaat olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde;

Vaat ettiğimiz özellikleri eksiksiz olarak temin ederiz.

Kararlaştırılan süreye kesinlikle uyarız.

Alt-yüklenicileri ve kaynak sağlayıcılarıyla birlikte yüksek kalite ve verimlilik esasına göre çalışmayı taahhüt ederiz.

 

Üstlendiğimiz bütün projeleri kalite standartlarımızdan biçbir şekilde taviz vermeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

 

Çünkü müşterilerimize ve halkımıza sadece binalar değil; yüksek standartlarda yaşam ve çalışma alanları sunmak istiyoruz.

 

Saygılarımızla

Osman BOYRACI

Yönetim Kurulu Başkanı

Misyon

 

Birincil hedefimiz, yurt içinde elit projeler üstlenerek modern teknoloji olanaklarından sonuna kadar faydalanan, yüksek kalite standartlara uygun, çağdaş ve kalıcı eserlere imza atmaktır. Üstlendiğimiz tüm projelerde malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeyerek depreme dayanıklı ve yaşam kalitesini artıran yapılar meydana getiriyoruz.

 

Vizyon

 

İnsanın en önemli ihtiyaçlarından birinin “güvenli ve huzurlu yaşam hakkı” olduğunun bilinciyle; inşa ettiğimiz projelerde rol üstlenen profesyonel ekiplerimiz, insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanıyorlar. Bu şekilde Türkiye'nin kentsel dönüşüm sürecine her biri sektörde örnek gösterilen yüksek standartlardaki elit yapılarla katkıda bulunmayı vizyon olarak benimsedik.

Tel: 0216 355 1355

Fax: 0530 153 4569

Email: info@boyraciinsaat.com

Adres: Fener Kalamış Caddesi, Doğa Apt. No: 94/92 Kat: 1 D: 14 Fenerbahçe İstanbul / Kadiköy

Boyracı İnşaat Projeler Haritası

Boyracı İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.