|   |  Bozatlı international Firması
Bozatlı international

Bozatlı international

  • Kuruluş Tarihi : 1964

  • Proje Sayısı : 1

Bozatlı international, konut, ofis ve residence projeleri, Bozatlı international hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bozatlı international ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bozatlı international Hakkında

Bozatlı International turizm, otel işletmeciliği, inşaat, el halıları imalat ve ticareti, uluslararası mal ve hizmet tedariki ve organik tarım yatırımları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bozatlı International 50 yılı aşkın tecrübesiyle saygın bir isim olarak ve 3. nesil aile üyelerinin şirkete katılımlarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bozatli International Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Nahit Bozatlı, hem faaliyet gösterdiği alanlarda başarılı hem de sosyal sorumluluk taşıyan ve tüm dünyada bilinir bir marka yaratma vizyonuyla yola çıkmıştır.

Farklı tecrübelere sahip, güçlü ve dinamik bir yönetim kadrosuyla Bozatli International tüm yıl boyunca kendi alanlarında deneyimli yaklaşık 500 kişiyi istihdam etmekte ve inşaat projeleri esnasında çalışan sayısı olarak da 1000 kişiyi geçmektedir

Bozatli International Turizm Yatırımları Geliştirme alanında anahtar teslimi proje yaklaşımıyla, proje yönetimi, mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması ve işletmeye hazırlık prosedürlerini üstlenmektedir. 24 yıldır Turizm Yatırımları tecrübesi olan Bozatli International, 5 otel projesini anahtar teslimi tamamlamış ve şu an halen 3 otelin sahibi ve işletmecisidir.

Bozatli International Otel İşletmeciliği konusunda 2003 yılından günümüze uluslararası standartlarda birinci sınıf işletmecilik kriterlerine uygun olarak otel işletmeciliği faaliyetlerini sürdürmektedir. Hali hazırda, Aegean Dream Resort Hotel, Holiday Inn Istanbul Airport ve Sundance Residences & Suites Hotel otellerinin işletmeciliğini yapmaktadır.

Bozatli International hem yurt dışında hem de yurt içinde toptan el halısı üretim ve satış ağıyla 28 yılı aşkın süredir Bozatli Rug Company ve Bozatlı Halı markalarıyla ticaret dünyasında faaliyet göstermektedir.

Bozatlı International dünyadaki yeni trendleri takip ederek ve sağlıklı ve sürdürülebilir gıda ihtiyacının dünyanın en önemli sorunlarından biri olduğundan hareketle doğal tarım ürünlerini yetiştirmek amacıyla tarım sektörüne de girmiştir. 2250 dönümlük el değmemiş bir arazide en doğal haliyle badem ve ceviz yetiştirmek üzere yatırım yapmaktadır.

Bozatlı International el halıları ticaretiyle başlayan dünya ticaretini geliştirerek uluslararası mal ve hizmet tedariki işinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda profesyonel ve doğru çözümler sunan Bozatli International, aynı zamanda amatör ve dinamik ruhuyla el attığı tüm sektörlerde fark yaratmaya devam etmektedir.

Tel: 0212 604 1585
Fax: 0212 604 1595
Email: info@bozatli.com
Adres: Mahmutbey Mahallesi. Taşocağı Yolu Caddesi. No:35 İstanbul / Bağcılar

Bozatlı international Projeler Haritası

Bozatlı international Projeleri

Bozatlı international Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.