|   |  Bozkurtlar İnşaat Seramik Firması
Bozkurtlar İnşaat Seramik

Bozkurtlar İnşaat Seramik

  • Kuruluş Tarihi : 1965

  • Proje Sayısı : 3

Bozkurtlar İnşaat Seramik, konut, ofis ve residence projeleri, Bozkurtlar İnşaat Seramik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bozkurtlar İnşaat Seramik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bozkurtlar İnşaat Seramik Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Sayın dost ve müşterilerimiz;
 
1965 yılında Ceyhan'da kurulan şirketimizin, o yıldan bu yana hızlı hizmet anlayışını kazançtan önde tutarak bu günlere büyüyerek gelmiştir ve inşallah ileriyede bu hızla devam edecektir.
 
Hizmetimize başlarken Kütahya Seramik – Kütahya Vitrin – Çanakkale Seramik – Kalebodur – E.C.A –  Serel – Kaleterasit – Ege Yıldız – Granit – Yak – Borusan – Haymak firmalarının bayilikleri ile başladık, bunları koruyarak hazır beton – torbalı çimento – demir – Ytong gaz beton – kireç – Kalekim – Pilsa – Kalevit – Kova firmalarınında bayiliklerini ekleyerek çok yüksek bir çeşit yelpazesine ulaşmış bulunmaktayız.
 
Bayiliğini yaptığımız şirketlerin bize vermiş olduğu yüksek avantajlardan ve desteklerden sizleride faydalandırmak isteriz.
 
Hazır Beton-Çimento-Demir gibi peşin esaslı bu ürünlerden kredi kartını komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.
 
Tüm ihtiyaçlarınız işyerinize kadar kendi araçlarımızla teslim edilecektir.
 
Hizmetimiz sizlere avantajlı malzemeler sunmak olduğundan genellikle avantajlı toplu alımlar yaparak üretici firmaların vadeli fiyatlarına yansıttığı farklı vadeli fiyatlarımızla daha aşağılara çekmekteyiz.
 
Sevgili dostlar:avantajlarımızdan faydalanınız.dostalarınıza tavsiye edip önce dostumuz olmasını sağlayıp sonra süper avantajlarımızdan faydalanmalarına vesile olunuz.
 
Aşağıda bulunan TEL-FAX'larımızdan ihtiyaçlarınızı FAXlayıp en kısa zamanda markasında en ucuz fiyat ve en uzun vade ile size faxlanmaktadır.
 
Lütfen ticari gücümüzü hizmet ve şartlarımızla takdir ediniz.gücümüz icraatımızla netleşsin.
 
Yıl içerisinde yapılacak kampanyalı satışlar yine yıl içerisinde alacağınız normal satışlardan sizleri zarara sürüklemeyecektir.Normal satışlarınızda kampanya satışları gibi olacaktır.
 
Bundan sonra yapı market içerisinde hedefimiz klima kat kaloriferi işçi malzemeleri-PVC Kapı Pencere-Mutfak-banyo dolapları –kapı pencere doğramaları ile ilgili tüm aksesuarlar uygulamalı boya seramik ve tüm fantezi uygulamalar v.b olacaktır.
 
Lütfen bizi arayın-uğrayın avantajlar dünyasından faydalanın faydalandırın.

Tel: 0322 248 0099
Fax: 0322 239 9978
Email: info@bozkurtlarltd.com.tr
Adres: Huzurevleri Mahallesi.(Gündoğdu Okulları Yanı) 77229 Sok. No:1 Adana / Çukurova

Bozkurtlar İnşaat Seramik Projeler Haritası

Bozkurtlar İnşaat Seramik Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.