|   |   |  Brütalizmin etkisini duvarlarınıza yansıtın!

Brütalizmin etkisini duvarlarınıza yansıtın!

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası, “Factory III” duvar kağıdı koleksiyonu ile beton, taş, metal ve ahşabın dokusunu mekanlara taşıyor.

Brütalizmin etkisini duvarlarınıza yansıtın!

 

Doğal dokuların, taş duvarların ve yapıların ham hali olan betonun dekorasyon trendlerinde gün geçtikçe popülerleştiği günümüzde,Rasch markası yeni Factory III koleksiyonu ile brüt yapıların cazibesini yaşam alanlarınıza taşıyor.

Malzemeleri en doğal hali ile kullanan Brütalizm akımının etkilerini taşıyan Factory III koleksiyonu, mimari yaklaşımın favori malzemesi olan ve modern iç mimarinin tercihi haline gelen brüt beton temalı duvar kağıtlarının yanı sıra taş, metal ve ahşap gibi malzemelerden ilham alınarak tasarlanan duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarına dokunulmamış, müdahale edilmemiş doğal bir estetik kazandırıyor.

Ağırlıklı olarak gri, siyah, kahve, füme ve krem tonlarının kullanıldığı Factory III koleksiyonu; demir halatlardan, dişli çarklara ve eski çekmecelere uzanan üç boyut efektli desen alternatifleri ile de sizi adeta endüstriyel devrimin başladığı zamanlara geri götürecek...

 

 

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri
  Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri

  Bahar ve yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe mobilyaları için araştırma yapanların en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

 • Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler
  Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

  Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

 • Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu
  Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu

  Gerçekleştirdiği konut projelerinde klasik stil ile modern anlayışı harmanlayan EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, senenin trendlerini yakalamak isteyen ev sahipleri için 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda dekorasyonda ön plana çıkacak yenilikleri değerlendirdi.

 • 2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak
  2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak

  Ev tasarlamak çok kolay gibi gözükse de birçok tamamlayıcı detay düşünüldüğünde hayli karmaşık bir hal alıyor. Kusursuz bir ev hayali içinse hiç kuşkusuz tasarım ön plana çıkıyor. Birbirinden kreatif parçalar bu yıl yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday gibi…

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.