|   |  BRY Yapı Firması
BRY Yapı

BRY Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

BRY Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, BRY Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BRY Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BRY Yapı Hakkında

KURUMSAL

Vizyon ve Değerler

Firma olarak temel değerlerimiz hizmetlerimizin tam bir profesyonellik içerisinde gerçekleştirilmesi, mesleki teknik üstünlüğümüz ve ticari iş etiğimizdir.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırım pazarı ve anlayışı tamamlayıcı hukuki, finansal, danışmanlık ve kalifiye işgücü ile birlikte henüz yapılanmaktadır. Bugün, uluslararası arenada kabul görmüş ve oturmuş normlar ve regülasyonlardan faydalanılarak Türk gayrimenkul sektöründe pozisyon almak için doğru zamandır. Avrupa Birliği bünyesinde bugün tecrübe edilen ticari yapılanma ve kurallar bütünlüğü önümüzdeki on yıl içerisinde Türk gayrimenkul sektöründe karşılaşacağımız yapılanmayı göstermektedir. Bununla beraber, Avrupa Birliği ile entegrasyon sürecinin sonunda Türk gayrimenkul sektöründe sadece teknik ve finansal altyapısı sağlam şirketlerin ayakta kalabileceği açık bir gerçektir.

Bu öngörülere paralel olarak, temel değerlerimize bağlılığımız ve başarı tutkumuz doğrultusunda vizyonumuz Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme firmalarından birisi olmaktır.

Şirket Profili

Kuruluş amacı genel müteahhitlik / proje yönetim hizmetleri vermek ve gayrimenkul projeleri geliştirmek olan BRY Yapı, alanında liderlik eden firmalardan biri olma hedefiyle çalışmalarında ileri görüşlü bir yaklaşım uygulamaktadır. Projelerinde kalite ve ekonomiyi ön planda tutan BRY Yapı, mühendislik uzmanlığı ile sektördeki önemli aktörlerden biri olma hedefine adım adım ilerlemektedir.

Şirketimizin kurucusu, Bora Yörükoğlu orta ve lise öğrenimini Robert Kolej’de, üniversiteyi ise Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaparak İnşaat Yüksek Mühendisi olmuştur. İş hayatına Sinpaş Yapı’da başlayan Yörükoğlu, 10 sene boyunca çeşitli görevlerde bulunup, Planlama ve Proje Yönetim Direktörlüğü’ne kadar yükselmiştir. Kazandığı tecrübelerle 2006 yılında kurduğu BRY YAPI ile nitelikli gayrimenkul projelerine imza atmaktadır.

Kalite

BRY Yapı Endüstrisi Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi, önemli inşaat projelerinde aktif olarak görev almış tecrübeli profesyonel mühendisler tarafından yönetilmektedir. Firma olarak, dinamik Türk inşaat sektöründeki eğilimleri öngörebilme yeteneğimiz ile kısa ve orta dönemde değer yaratan yatırım projeleri yaratmaktayız.

Firma olarak, proje planlama, projelendirme ve inşaat yönetimi alanlarında sahip olduğumuz özgün tecrübelerimiz ile üstlenmiş olduğumuz projelerin isteklerini fazlası ile karşılamak ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışmak öncelikli amacımızdır. Bizler de, müşterilerimizin firmamızı profesyonellik ve toplam kalite üzerine odaklı uzun vadeli müşteri sadakatini amaçlayan bir kuruluş olarak görmesini arzu etmekteyiz.

Telefon: 0216 527 0462
Fax: 0216 527 0463
Email: info@bryyapi.com.tr
Adres: Emek Mh. Baraj Yolu General Eşref Bitlis Cad. DAP Space Center Sitesi A4 Blok D:3 34785 Sancaktepe / Istanbul / Türkiye

BRY Yapı Projeler Haritası

BRY Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.