|   |  BTC inşaat Firması
BTC inşaat

BTC inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 2

BTC inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, BTC inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BTC inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BTC inşaat Hakkında

BTC İnşaat olarak 2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Geçmişte kazanılan tecrübeler ile günümüz teknolojisini birleştirerek bir sinerji oluşturup her alanda yeni ve farklı projeler geliştirmek için çalışıyoruz. Sektördeki dinamik büyümeye paralel olarak, bizde her geçen gün kendimizi yenileyerek geliştirmeye devam ediyoruz.

Taahhüt sektöründe; altyapı ve üst yapı işleri olmak üzere kamu ihtiyaçlarını inşa ederek devletimize ve milletimize hizmet vermekteyiz

Artan talep doğrultusunda konut sektöründe de, bu talebe cevap verebilmek için yeni ve farklı projeler inşa ediyoruz. Konut projelerimizde müşterilerimize sadece bir ev değil, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Bu ayrıcalıklı yaşam şartlarını sunarken öte yandan doğaya ve çevreye zarar vermeme hususunda çok hassas davranıyoruz. Çünkü biz yatırım yaptığımız bölgeye değer katmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız her işte, sunduğumuz kalite ile imzamızı atıyor, müşterilerimize ve halkımıza güven veriyoruz. Çünkü inşaat güven işidir. Bizde bu düşünceyle yolumuza devam ediyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

Tel: 0212 465 6476
Fax: 0212 465 6458
Email: info@btcinsaat.com.tr
Adres: Havaalanı Yolu EGS Business Park B-3 Blok Kat:12 No:381 Yeşilköy İstanbul / Bakırköy

BTC inşaat Projeler Haritası

BTC inşaat Projeleri

BTC inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.