|   |  BTG inşaat Firması
BTG inşaat

BTG inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 10

BTG inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, BTG inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BTG inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BTG inşaat Hakkında

BTG' nin serüveni 2005 yılında başlıyor. İnşaat mühendisi olan Berat GÖRAL eğitimi sonrasında bir dönem farklı firmalarda çalıştıktan sonra kuruyor BTG inşaatı. Kuruluşun hemen ardından ilk projesini gerçekleştiren firma ilk projesinden bugüne kadar gerçekleştireceği her projesinde bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor kendine. Yola çıktığı 2005 yılında kendisini tanımlamak için "SEÇKİN KONUTLARIN GENÇ MİMARI" sloganını seçerek genç ve dinamik yapısına gönderme yapmaya karar veriyor.

Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin gücüne inanan kurum bu anlayış ile üretiyor projelerini. Her yeni projesine müşteri kitlesini cezbedecek yeni fikirler ekliyor ve tecrübesini artırıyor. Firmanın gelişiminde kurumsallık ve markalaşma her zaman en ön planda tutuluyor. Bu hedefler ışığında her zaman profesyonel ve kendisi ile aynı fikri paylaşan ve aynı yöne bakan sağlayıcılar ile çalışmayı prensip ediniyor.

Ardı sıra gelen projeler ve başarılı çalışmalardan sonra firma akıllı ev sistemleri uygulaması konusunda yenilikçi bir karar alarak BURSA için ilk örneklerden biri olarak GÖRAL evleri projesini hayata geçiriyor. Bu proje ile birlikte kurumun markalaşması ve üretim strateji sektördeki en yenilikçi firmalar arasında görülmesini sağlıyor. GÖRAL evleri ile birlikte kurum projelerinde optimum performans hedefini en temel yönerge olarak benimser ve buna uygun çalışmalar yapmaya başlar. Kurumun gelişimi için profesyoneller ile çalışılırken aynı zamanda her proje çalışmasında müşteri isteklerinin takip edilebileceği veri tabanları kullanılarak en doğru üretimleri planlanmaya başlar.

Bugün gelinen noktada nitelikli ve müşteri dostu konutlar ve projeler denince akla ilk gelen markalardan biri olmayı başaran BTG en yenilikçi çözümler ve mecralar konusunda bölgesinin lider firmalarından biri konumundadır. Bu yenilikçi yaklaşımını pekiştirmesi düşüncesi ile kurumsal tanımlamasını “YENİ YAŞAMINIZIN YENİLİKÇİ MİMARI” olarak güncelleyerek geliştirmiştir. Gerek satış stratejisi, gerek satış sonrası hizmetleri ve müşterileri ile kurduğu bağlar açısından örnek olacak uygulamaları hayata geçiren BTG önümüzdeki dönemde bölgesel bir markadan ulusal ve uluslararası bir markaya dönüşme konusunda çaba sarf edecektir.

Tel: 0224 451 6284
Fax: 0224 451 3045
Email: muhasebe@btggrup.com
Adres:  Altınşehir Mahallesi Mithat Paşa Cad. 79. Sokak No: 4 - 24 Bursa / Nilüfer

BTG inşaat Projeler Haritası

BTG inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.