|   |  Buket İnşaat Firması
Buket İnşaat

Buket İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Buket İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Buket İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Buket İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Buket İnşaat Hakkında

BUKET İNŞAAT HAKKINDA
 
Buket İnşaat, Burak Alüminyum grup şirketlerindendir.
 
Ülkemizin, alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından olan Burak Alüminyum 1982 yılıyla birlikte kurumsallaşma çabalarına ağırlık verdi. Çevreye duyarlı bir üretim anlayışını benimseyen, doğal kaynakların korunmasına hassasiyetle yaklaşan yapısıyla fark oluşturdu. Bireysel ve kurumsal gelişime açık yapısıyla, yeniliklere açık uzman kadrosuyla kısa zamanda sektörün söz sahibi firmaları arasında yeraldı.
 
Alüminyum profil ve alu-line alüminyum mimari sistemlerdeki başarılı çalışmalar büyümeyi de beraberinde getirdi. 47 dönüm üzerinde kurulu yıllık 10 bin ton kapasiteli Hadımköy tesislerine ilave olarak 2008 yılında  Lüleburgaz’da yeni bir tesisin daha inşaasına başlandı. 200 dönüm arazi üzerine konumlandırılan fabrikanın kapalı alanı 40 bin metrekare. Kapasitesi ise yıllık 25 bin ton.
 
2012 yılında gruba, 55 yıllık bir firma; özellikle beyaz eşya ve otomotiv sektörüne hizmet veren Aksan Metal’de katıldı. Burak Alüminyum tarafından Aksan Metal’in % 100’ü satın alındı.
 
Bütün bu faaliyetlerin yanında grup, Buket İnşaat’ı kurarak nitelikli işyeri ve markalı konut sektöründe de söz sahibi olma yolunda ilerliyor. Neveser Taşdelen Konakları, Laleşehir Konakları, İSTOÇ Tem Plaza, Aksan Lüleburgaz Fabrikası ve çok sayıda 1000-1500 m2 arasında müstakil ofis kısa zamanda hayata geçirilen projeler… Buket İnşaat’ın en güncel projesi İstoç Oto Center içerisinde yapımı biten, satışı devam eden Burak Plaza faaliyete geçmek için gün sayıyor. Ayrıca firma Yenibosna Kuyumcukent’te 23.500 m2’lik bir plaza inşaatına da devam ediyor.
 
TOKİ ve Emlak Konut’la yeni projelerin yapımıiçin gerek ortaklıklarla, gerekse firma olarak ihalelere katılım sürecleri devam ediyor.  Gelecekte konut sektörünün öncü oyuncuları arasında yeralmayı hedefleyen Buket İnşaat, Türkiye’de ve yakın coğrafyamızda yeni proje ve işbirlikleriyle başarılı işlere imza atma yolunda…

Tel: 444 3 170
Fax: 0212 659 4636
Email: info@buketinsaat.com
Adres: İstoç Oto ve Ticaret Merkezi S – 2 Blok No:25 Kat:3 Mahmutbey İstanbul / Bağcılar

Buket İnşaat Projeler Haritası

Buket İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.