|   |  Bükrü İnşaat Firması
Bükrü İnşaat

Bükrü İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 4

Bükrü İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bükrü İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bükrü İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bükrü İnşaat Hakkında

Şirket Profili
Bükrü İnşaat, Zekayi Bükrü tarafından 28.11.2000 tarihinde, ‘Bükrü İnşaat İnşaat Müteahhitlik Taşeronluk Yük ve Yolcu Taşımacılığı’ ticaret ünvanı ile ‘Şahıs Şirketi’ olarak faaliyetlerine başlamıştır. 12.11.2007 tarihinde mevcut faaliyetlerine yenilerini ekleyerek, ‘Bükrü İnşaat İnşaat Müteahhitlik Taşeronluk Mobilya Dekorasyon Yük ve Yolcu Taşımacılığı’ ünvanına sahip olmuştur

Vizyon
Çağdaş teknolojiye hakim, kurumsallaşmış ve sürekli kendini iyileştiren yapımız ile süreklilik ve güvenilirlik özelliğine sahip ‘Kaliteyi’ yaratarak ‘Markalaşmak’.
 
Misyon


Kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde, aynı ilkelere bağlı kalarak ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ anlayışı ile dinamik ve lider bir şirket olmak.

 


Kurumsal Değerler ve Yaklaşım

 

BÜKRÜ İNŞAAT olarak; kaliteye, topluma ve çevreye olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimizde;
 
Küresel çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik verir, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığımız projeleri gerçekleştiririz.
 
Proje hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanarak, milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek, çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini şirket prensibi olarak kabul ederiz.
 
Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna uygun hizmeti sunmak üzere, nitelikli ve deneyimli işgücü ile çalışır, işimizi zamanında ya da zamanından önce tamamlarız.
 

''Bükrü İnşaat proje tasarım ve imalatı konusunda faaliyete başladığından bugüne, konut, işyeri, villa, toplu konut projelerini içeren yaklaşık 100 Projeye imza atmıştır.

İlkelerimiz
Kanunlara ve mevzuata uyumluluk
Doğal kaynakları korumak
Bilinçlendirme ve katılım
Çevre kirliliğini önleme
Hatasız Hizmet
Koruyucu makine ve ekipman kullanımı
Tehlikeleri ve kazaları önleme
Tehlikeli atıkları kontrol altında tutmak
Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek
Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak

Tel: 0372 556 9777
Fax: 0541 323 6767
Email: info@bukruinsaat.com.tr
Adres: Eski Mah. Irmak Sk. No:4/C Zonguldak / Devrek 

Bükrü İnşaat Projeler Haritası

Bükrü İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.