|   |  Bulut inşaat Firması
Bulut inşaat

Bulut inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 11

Bulut inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bulut inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bulut inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bulut inşaat Hakkında

*Bulut İnşaat Tarihçesi Hakkında

Bulut İnşaat’ı 1987 yılında, Türkiye’nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

 

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

 

EVVIVA konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü EVVIVA, bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş bin konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka.

 

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

 

*Bulut İnşaat Konut Projeleri

Evviva Green City, Evviva Real City, Evviva inci, Evviva Nirvana, Evviva Lavinium

*Bulut İnşaat Residence Projeleri

Evviva Queen, Evviva Home, Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gold, Evviva Residence, Evviva Tower, Evviva Gümüş City, Evviva Millenium

*Bulut İnşaat İletişim Bilgileri

Adres : Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Türksan Durağı Yanı E5 Yanyol No:128 Avcılar / İSTANBUL

Telefon : 444 2 561

E Posta : info@bulutinsaatyapi.com

www.bulutinsaatyapi.com/

Tel: 444 2 561
Fax: 0212 853 2493
Email: info@bulutinsaatyapi.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:61 İstanbul / Esenyurt

Bulut inşaat Projeler Haritası

Bulut inşaat Projeleri

Bulut inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.