|   |  Bulutlar İnşaat Firması
Bulutlar İnşaat

Bulutlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Bulutlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bulutlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bulutlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bulutlar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
Bulutlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BULUT karadenizin incisi olan Ordu’nun Gürgentepe ilçesinde 1972 yılında dünyaya geldi.İlköğretimini Ordu da tamamlayan Hasan BULUT 1984 yılında İstanbul’a gelerek inşaat hayatına başladı.

1988 yılın da kendi taşeron ekibini kurarak bugünkü Bulutlar inşaatın temellerini attı.Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Marmara bölgesinde küçüklü büyüklü yüzlerce projeye imzasını atmıştır.  Çevresinde İnşaat ve Sosyal projeler de adını sık sık duyuran Hasan BULUT evli ve iki çocuk babasıdır.
1993 yılında İstanbul Esenyurt’da Hasan BULUT tarafından kurulan BULUTLAR İNŞAAT bitirmiş olduğu yapıların iş kalitesinin yanında; özveri ve çabukluğu ile ön plana çıkan kadrosu ile kısa zaman da bölgenin rakipsiz ve aranan firması haline geldi.

Konuttan, iş merkezine, okuldan, sağlık ocağına, fabrikadan, antrepolara kadar sayısız inşaatlara imza atan BULUTLAR İNŞAAT, yönetimi, idari ve teknik kadrosu, teknik donanım ekibi ile 300'ü aşkın personeli ve yılların tecrübesiyle sektörde aranan, güvenilir, güçlü ve hep zirveyi hedefleyen anlayışı ile projelerine hiç durmadan devam etmektedir.

Geçmişten gelen deneyim ile birlikte günümüz teknolojisine de gerekli yatırımı yaparak; günümüz mimarisine uygun, güvenilir yapıları yaşama katan BULUTLAR İNŞAAT bu bakış açısı ile birçok kurumsal firmanın inşaatlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Bizlere destek veren ve desteklerini devam ettiren değerli müşterilerimize teşekkür eder, daha nice projeleri hep birlikte bitirmeyi temenni ederiz.

Vizyonumuz
BULUTLAR İNŞAAT; uzun yıllar edinmiş olduğu bilgi, tecrübe ve detaycı kalite anlayışını; müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, hizmet akitlerini kalıcı ve uzun soluklu dostluklara dönüştürerek, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunarak, müşterilerine  maksimum fayda sağlayarak, sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projelere imza atarak, değerli müşterilerimizin memnuniyetini hep ön planda tutan, modern, kaliteli, güvenilir, yapılar inşa etmek.
 

Kalite Politikamız
Sürekli kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek paylaşmak. Müşterilerimize en iyi  hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutmaktayız. Takım anlayışını benimseyerek bu anlayışı yaşatmak. Ekibimizin bilgi ve becerilerini sürekli günümüz koşullarına göre arttırarak geliştirmek. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştirerek yenilikçi bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızı tüm müşterilerimizle paylaşmak arzusundayız.

Geçmişimizle gurur duyuyoruz, geleceğe güvenle bakıyoruz...
Çağın modern ve mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilecek toplum değerlerine uygun yaşam alanları oluşturmak. Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek.
Doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımı, ileri teknolojiyi, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini titizlikle bütün projelerimize uygulamak. Projelerimiz bütün müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri doğrultusunda şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusunda uyum sağlamak.
Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak ekonomiye katkıda bulunmak. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık,şeffaf ve dürüst olmak.Mümkün olan en iyisini en kısa sürede ve en ideal bütçe ile başarmak; başarıyı paylaşarak çoğaltmak.
Dinamik ve hızlı bir örgütlenme ile ekip çalışmasını önde tutarak paylaşımdan doğan gücü sisteme yeniden kazandırmak.
Teknoloji olanaklarından ve sektörel yeniliklerden olabildiğince çok faydalanmak, geçmişin birikimini geleceğe aktarmak.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
Bulutlar İnşaat üretim faaliyetlerini yürütürken çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini korumayı amaç bilmiş ve bu kapsamda İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda "önce güvenlik" ilkesiyle yaklaşmaktadır.
İş sağlığı ve güvenlik önlemlerini değişen şartlara uygun hale getirmekte ve mevcut durumu sürekli iyileştirmektedir.
İnşaat sahası içerisinde sürekli olarak baş koruyucu donanımlar olan baretler, başlıklar ve kasklar kullanmaktadır.
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatlarına, uluslararası anlaşmalara, imzaladığı sözleşme ve şartnamelere uymaktadır.
Toplu korunma önlemlerine, kişisel korunma önlemlerine göre öncelik vermektedir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Bulutlar İnşaat en üst düzeyde kalite politikası sağlarken doğal çevrenin korunmasını da amaç edinmiştir.
Proje ve üretim safhasındaki çevre etkilerini en aza indirmek,Çevre üzerinde olumsuz etkilere neden olabilecek faaliyetlerde bulunmamak,
Üretim faaliyetlerinde, doğal kaynakların en etkin bir şekilde kullanımını ve tasarrufunu sağlamak,
Tüm proje faaliyetlerini çevre kirliliğini önleyecek şekilde uygulamak,
Yürürlükte bulunan çevre yasalarına riayet etmek,
Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası alanlar yaratmak.

DEĞERLERİMİZ
Değerlerimize sahip çıkar, onlara uygun hareket ederiz
Temel değerlerimiz sabit ve değişmezdir. Bunlar, Bulutlar İnşaat’ın  “çimentosudur”. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, bu değerlerdir. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Temel değerlerimiz;
Bütünlük ve Etik Davranış
Tarafsızlık
Tüm Bireylere Saygı
Sosyal ve Çevresel Sorumluluk
Yaptığı işlerde gözetim mesleğinin asgari standartlarına riayet etmek
Etik kurallara uygun davranmak
Verdiği hizmetlerin bütünlüğünü sağlamak.
Müdürler ve üst düzey yöneticiler de dahil olmak üzere her seviyeden çalışanlar, iş süreçlerinin ve gelecekteki başarılarının hayati bir parçası olarak uyum programına riayet ederler.

Bütünlük ve Etik
İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
Açık, anlaşılır ve usulüne uygun  düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.
Şirket politika ve prosedürlerine uygun çalışırız.
İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. 
Yerel ve uluslararası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz.  
Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için gerekli olan bilgi ve eğitimi verir, mesleki donanımlarını arttırmalarını sağlarız.
Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız. 

Tarafsızlık ve Bağımsızlık   
Profesyonel ve önyargısız hizmet sağlarız.
Tamamen gerçek faaliyet kayıtlarına dayalı raporlar hazırlarız. 

Tüm Bireylere Saygı
Başkalarına layık oldukları ilgiyi ve saygıyı gösteririz.
Hareketlerimizin başkalarını nasıl etkileyeceğini her zaman gözönünde bulundururuz.
Bireysel katkımız kabul ve değer görür, performansımızla ilgili sürekli, tam ve doğru geri bildirim alırız.
Farklılıklara saygı duyar, ırk, etnik köken, yaş, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmayız. 

Sosyal ve Çevresel Sorumluluk
Şirketlerin sosyal sorumluluk konusuna verdikleri önemin giderek artması hem kârlılık hem de mâli güvenilirliği sağlamayı zorlaştırıyor. Bu risklerin farkında olunması Bulutlar İnşaat için de gerek organizasyon gerek yönetim seviyesinde yeni gereklilikler ve yeni faaliyet alanları yaratmaktadır. Bulutlar İnşaat ve tüm çalışanları yaptıkları her hareket ve faaliyetin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur.

Telefon: 0212 699 4682
Fax: 0212 699 5785
Email: info@bulutlarinsaat.com.tr
Adres: Merkez Mah. Doğan Araslı Cad. 1115 Sk. Tasarımcılar İş Merkezi No: 2 Kat: 5 Daire: 44-45 Esenyurt / İSTANBUL

Bulutlar İnşaat Projeler Haritası

Bulutlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.