|   |  Burak Kan İnşaat Firması
Burak Kan İnşaat

Burak Kan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2016

  • Proje Sayısı : 3

Burak Kan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Burak Kan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Burak Kan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Burak Kan İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Şirket Profili
 

BURAK KAN


BURAK KAN, kendi koyduğu ilkelerine bağlı kalarak; her zaman değerine değer katacak yenilikçi, rekabetçi ve üstün kaliteli projelerle müşterilerine fırsat ortamı yaratmak için 2016 yılın başında Alanya’da kuruldu. Kamu ve özel sektörde, Anahtar teslim inşaat, restorasyon-renovasyon ve ihale-taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Müşterilerinin güvenini ve şirket olarak saygınlık ve itibar kazanmanın çok uzun ve sabır gerektiren bir gerçek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mümkün olduğu kadar müşteri memnuniyetini önceleyen tutarlı ve dürüst iş yapma biçimini özümsedik.

 

Şirket içi veya şirket dışı hizmet aldığımız seçilmiş mühendis, proje geliştirici, mimar, tasarımcı, tekniker, tecrübeli usta ve tüm tedarikçilerimizle güven ikliminde değerli fikir ve güzel projeler üretiyoruz. Çünkü birlikten kuvvet doğar.

 

Biz her türlü kazanın önlenebilir olduğuna inanıyoruz. Doğru planlama, sürekli dikkat ve eğitim ile çalışanlarımızın sağlığı ve emniyeti birincil tedbirimizdir.

 

Kalite detaylarda saklıdır. Projelerimize titiz planlama ve sıkı kalite kontrolü yaparak uzun vade ve dayanırlık esaslı standartlar getiriyoruz.

 

Yenilik bizi güçlü ve güncel tutuyor. Yeni teknolojiler ve gelişen yapı trendlerini takip ediyoruz. Projelerimizin her aşamasında gerektiği kadar teknolojiyi kullanmaktan geri kalmıyoruz.

Misyon

Burak Kan İnşaat’ın geliştirdiği projeleri yabancı yatırımlara açma ve Alanya haricinde yurtiçi büyük dışında ihale ve taahhüt işleri alarak müteahhitlik faaliyetlerini sürdürmek.

 

Vizyon

Tanınmış ve itibarlı, amaç ve değerlerinden ödün vermeden inşaat sektöründe Alanya merkez ve çevresinde lider bir inşaat firması markası olmak.

 

Temel Değerlerimiz

Bütünsellik

Mükemmellik

Liderlik

Sürdürülebilirlik

Katılımcılık

Farklılık

 

Burak Kan Kimdir

İbrahim Burak KAN ilk, orta ve lise eğitimini Alanya’da tamamlayıp, üniversite için İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümlerinden çift diplomayla mezun olmuştur.

 

Üniversite hayatından sonra Almanya’nın Berlin şehrinde Goethe-Institut ‘de Almanca dil eğitimi almıştır. İbrahim Burak KAN ayrıca ileri derece İngilizce bilmektedir.

 

Eğitim hayatından sonra Aile işletmesi olan Benzin İstasyonunda 10 sene işletmecilik yaptıktan sonra Kan Müteahhitliği kurmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Baba mesleği olan Müteahhitliği severek yapan İbrahim Burak KAN, her projeyi kendinden bir parça olarak görmektedir.

Tel: 0532 452 2734

Fax: 

Email: info@burakkaninsaat.com

Adres: Şekerhane Mah. Eczacılar Cad. Burak Apt. Kat: 1 No:18 07400  Antalya / Alanya

Burak Kan İnşaat Projeler Haritası

Burak Kan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.