|   |  Burgüven İnşaat Firması
Burgüven İnşaat

Burgüven İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Burgüven İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Burgüven İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Burgüven İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Burgüven İnşaat Hakkında

‘Son yıllarda inşaat sektörünün “daha çok” mantığından “daha kaliteli” mantığına geçiş yaptığını görmekteyiz. BURGÜVEN İNŞAAT  bu konuda öncü firmalardan biri olup, ‘’küçük metrekarelerde büyük mutluluklar’’ sloganıyla projelerine devam etmektedir.


100 YILLIK BİNALAR

İleriyi düşünerek hareket eden BURGÜVEN İNŞAAT ’ın yapmış olduğu Betonarme binalar 100 yıl ömrü olan binalardır. Binaların 100 yıl sonrasını düşünerek üretilmediği takdirde 30 yılda bir Kentsel Dönüşüm adı altında yenileneceğine inanıyoruz. Biz BURGÜVEN İNŞAAT olarak torunlarımızın torunlarına güzel bir gelecek bırakmayı vaat ediyoruz. İnşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak, ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye kararlı olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

ENERJİNİN VERİMİ

‘Binalarda Enerji Verimliliği ve Finansmanı’ konusunun çok önemli olduğu ve inşaat sektöründe enerji verimliliğine yönelik önlemler alınmasının olumlu sonuçları, dünya genelinde Ar-Ge’ye en büyük pay enerji sektöründe ayrılıyor. Bir yanda, yaklaşık 400 alt sektörü destekleyen Türkiye’nin lokomotif sektörü inşaat, diğer yandan dışa bağımlı olduğumuz enerji… Birbirinden ayrılması mümkün olmayan bu iki unsuru en rantabıl şekilde kullanmak zorundayız. Özellikle gerek kamu, gerekse özel yapıların başlangıç aşamasında; başta ısıtma, soğutma olmak üzere enerji verimliliğini ön planda tutan kıstasların uygulanması konusunda kesinlikle ödün verilmemeli. Türkiye, dünya genelinde savaş sebebi sayılan kısıtlı enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak zorundadır.

GÜVENPARK EVLERİ

BURGÜVEN İNŞAAT yaptığı konutlarda, kaliteli malzemeye, sağlamlığa önem veren bir firma olarak öne çıkmanın haklı gururunu yaşamıştır. Güzelyalı Güvenpark Evleri projesi, görenleri hayranlıkla baktığı ve aynı zamanda diğer projelerde olduğu gibi özenle seçilmiş bir alanda bulunmaktadır. Marmara Denizi’nin muhteşemliğini gözler önüne seren görselliği ve hakim bir bölgede yer alan; 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire olmak üzere toplamda 130 daireden oluşan Güvenpark Evleri, BURGÜVEN İNŞAAT ’ın son dönemlerdeki yapmış olduğu yükselen değerlerinden biri olarak göze çarpıyor. Mudanya’da Güzelyalı sırtlarında Siteler Mahallesi Armağan sokakta bulunan site, toplam inşaat alanı, yeşil alan ve sosyal donatı sahalarına ayrılan bölüm, 7500 m² arsa üzerine, 8 blok, toplam 130 daire; 2+1, 3+1 ve 4+2 Dubleks daireler. 105 m2 – 290 m2 aralığı ile daire fiyatlarının, 180.000 – 600.000 bin lira arasında olan Güvenpark Evleri, 2016 yılı sonuna teslim edilecektir. Deniz manzarasının yanı sıra; ilçe merkezine yakınlığı ve İstanbul’a 40 deniz mili, İdo feribotuna 10 dk. Bursa’ya ise 30 km. uzaklıkta olması önemli bir etkendir.

TEK HEDEF MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İnşaat sektöründe 40 yılı geride bırakan inşaat mühendisi Faik Gezer, Kestel’de 2014 yılının ilk aylarında inşaatına başladıkları 4 kattan 24 derslikten oluşan, dört bin beş yüz metrekare kullanım alanı olan Kestel Kız İmam Hatip Lisesini 2015’in Ocak ayında teslim edildi. Gezer, aynı yılın Ocak ayında yine Kestel’e kazandırdıkları İmam Hatip Lisesi’nin 10 ay gibi çok kısa bir sürede teslim etmiştir.

Güzelyalı’da siteler mahallesinde 8 bloğun inşaatına 2015 yılının Ocak ayında başlanmış, projede bulunan blokların 5 tanesinin kaba inşaatının bittiğini, geri kalanlarında kaba inşaatlarının devem etmektedir. 130 daireden oluşan bloklarda sosyal donatı alanlarının fazlalığı; 2 fitnes salonu, kadınların ve erkeklerin 7/ 24 faydalanabileceği kapalı yüzme havuzu, 2 dükkân, 1 mescit bulunmaktadır. Ayrıca, Güzelyalı’da projelendirme safhasında olan, takriben 50 daireden oluşanbir proje daha bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Bademlide olan ve 3 bloktan oluşan bir proje daha yürütülmektedir. Proje statiklerinde beton kalitesinin C 25 olmasına rağmen BURGÜVEN İNŞAAT olarak C 30 betonu kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra inşaatlarda kullanılan kapı ve pencere doğramalarının üstün kalitede ve standartlardadır. Bitirilen ve devam eden inşaatların çatılarının çelik çatı olmakla birlikte, çalışmalarında ısı, ses ve su izolasyonunu bulunmaktadır. BURGÜVEN İNŞAAT olarak her an her türlü yeniliğe açık olarak, “Ülkemiz ve dünyadaki yapı ve inşaatları takip ederek adım atıyoruz. Bizim tek hedefimiz müşteri memnuniyeti” bilincindeyiz

Telefon: 0224 363 8253
Gsm: 0530 408 3840
Fax: 0224 363 8253
Email: burguven@burguveninsaat.com
Adres: Duaçınar Mahallesi Doğan Sokak. No:40 Yıldırım / BURSA

Burgüven İnşaat Projeler Haritası

Burgüven İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.