|   |  Bursa İnşaat Projeleri
 Bursa şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bursa şehrini favorilerinize ekleyin. Bursa Şehrini Favorilerime Ekle

Bursa Güncel İnşaat Projeleri

Bursa İnşaat Projeleri

Bursa Konut Projeleri konut projeleri
Bursa Konut Projeleri

Bursa Yatırım Analizi Bursa Konut (Ev) Satış Fiyatları Bursa’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire kıstas alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 84 oranında yükselmiştir. 2003 yılında 66.000 TL seviyesinde olan Bursa satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli yükselmiş ve 100.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Sonraki yıl bir kısım düşüş y...

Bursa Emlak Haberleri

Bursa Hakkında Genel Bilgi

Bursa’nın her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. Bursa, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda Bursa inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

Bursa’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

Bursa’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Bursa’daki en yeni konut projeleri

Bursa’nın her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin Bursa’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Bursa genelinde 186’ya yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

Bursa’daki en yeni ofis projeleri

Bursa’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Bursa’da yaklaşık olarak 10’a yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Bursa’daki en yeni rezidans projeleri

Bursa’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bursa geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 32 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.