|   | 
Bursa Şehrini Favorilerime Ekle

Bursa Güncel Ofis Projeleri

Bursa Ofis Projeleri Haritası

Bursa Ofis Projeleri

Bursa yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bursa’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Bursa ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. Şehrin genelinde 8’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Bursa’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bursa’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Bursa’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şehrin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Bursa’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Bursa’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Bursa ilçelerine göre Ofis projeleri

Bursa Emlak Haberleri

Endülüs Park’ta Komşularınız Sizi Bekliyor! Emlak
Endülüs Park’ta Komşularınız Sizi Bekliyor!

Muhteşem mimarisi, seçkin markalar ile donatılmış modern ve zarif dekorasyonu ile hayalinizdeki evi sunan Endülüs Park Residence’ta sınırlı sayıda kalan daireleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bursa Ofis Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer