|   |  Büyük Artı İnşaat Firması
Büyük Artı İnşaat

Büyük Artı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Büyük Artı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Büyük Artı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Büyük Artı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Büyük Artı İnşaat Hakkında

Büyük Artı İnşaat

 

Büyük Artı şirketi kendi bünyesinde mevcut,inşaatın her aşamasını en iyi şekilde yönetebilen bir ekibe sahiptir. Bu da Büyük Artı İnşaat’a proje süresince  tüm aşamalarda müşterisine yüksek nitelikli personeliyle çözüm sunmasını sağlar.


Ayrıca bu çalışanlarımızın en iyi yapabildiklerini yapmalarını sağlayarak yüksek kaliteli ürünler ve çözümler ortaya koymalarına olanak sağlar.


Biz İnanıyoruz ki kalite, dikkatli planlama ve icranın sonucudur. Allt yüklenicilerin, tedarikçilerin, çalışanlarımızın işlerini sürekli değerlendirmeyle; iş kalitemizin, ürünlerimizin ve servislerimizin mükemmel kalitede olmasını sağlıyoruz.


İş tanımınızda tesisinizi inşa etmek veya yenilemek olmayabileceğini biliyoruz. Bunun sonucu olarak projenizin her safhasında endüstrinin en iyi kaynaklarını kullanarak çözümler getiriyoruz.Böylece, sizin günlük iş önceliklerinize odaklanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.Büyük Artı size ihtiyaçlarınıza uygun hizmet anlaşması sağlar, böylece karar oluşturma aşamalarında belirsizlik yaşamazsınız.


Büyük Artı ile çalışan müşteriler kendilerine ait riskleri tahmin ederler ve onlara ilişkin stratejik çözüm planlarlar.Tasarım ekiplerimiz hedeflerine inşaatların fiziksel yapısının mümkün olduğu kadar etkili ve pahalı olmayan şekilde tasarlayarak ulaşırlar.

Büyük Artı profesyonel inşaat hizmetlerini; görüşme,tasarım-inşaat,genel taahhüt ve inşaat yönetim projeleriyle değişik alanlardaeksiksiz olarak sağlar.


Apartman & Kat Mülkiyetleri, Bankacılık & Finans, Eğlence, Oteller, Endüstriyel, Kurumsal,Medikal, Ofis & Profesyonel, Restoranlar, Perakende, Spor & Dinlenme Tesisleri, Telekominikasyon Alanları.

Vizyon & Misyon

 

Vizyon

Her zaman anda kalarak geleceği belirleyen bir bakış açısı tüm Dünya’da huzurun oluşumuna katkıda bulunur. Her ne üretiyorsak ve ticaretini yapuyorsak insanlığa ve çevreye fayda sağlamalı ve onları geliştirmeli. Kazandığımız her değeri insan ve doğayla tekrar paylaşmalı.


Misyon

Ürettiğimiz yapılarda insanın ruh ve beden sağlığına zarar veren unsurlardan kaçınarak, en çok tercih edilen yaşam alanları oluşturmak. Bunu yaparken en iyi insan kaynaklarına sahip olma ve onları geliştirme. Şeffaf ve güvenilir organizasyon.

Başkanın Mesajı

Bizlerin tümü yönetim kurulu olarak amacı bu Dünya ve içindeki herşey için katma değer üretmek ve bu değerleri tekrar herkes ve herşeyle paylaşmaktır.


Gruba bağlı şirketlerimizin üretim ve hizmet alanları birbirleriyle entegre edilerek anahtar teslimi yaşam alanları oluşturma konusunda önemli bir deneyime sahibiz.

Bizi tercih edenleri asla mahçup etmiyoruz,etmeyeceğiz.


Mustafa Dindarol

YK Başkanı

Çevre Politikası

 

B

ig Plus Group, inşaat ve diğer tüm iş faaliyetlerinden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya minimize etme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranmanın bilincindedir.

İş geliştirme safhasından itibaren teklif verme, mühendislik çalışmaları, mobilizasyon ve inşaatı devreye alma ile devam eden ve son olarak demobilizasyon ile tamamlanan süreçte tüm faaliyetler çevre boyutları ve etkileri dikkate alınarak yerine getirilir.

Big Plus Group çalışanlarına çevre bilincini ve sorumluluğunu aşılamakta ve eğitici faaliyetlerle desteklemektedir.

Bu düşünce doğrultusunda doğal kaynakların verimli kullanımı konusunda sürekli bilgilendirmeyi hedefler.

Hedefe doğrultusunda ise iyileştirici, koruyucu ve düzeltici faaliyetlerin amacına ulaşmasında tüm çalışanlarına  bir alışkanlık ve kültür kazandırır.

Bu Amaçla:

Big Plus Group ulusal ve uluslararası mevzuata uygun faaliyetlerde bulunmayı.

Sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlayarak iş kazalarını önlemeyi.

Kazaya ve çevre kirlenmelerine neden olabilecek potansiyel tehlikelere karşı önceden gerekli tedbir almayı.

Atık yönetimi ile atıkları kontrol altında tutarak çevreye etkileri asgari seviyede tutmayı.

Sağlık, Emniyet, Çevre Yöntetim Sistemi hedeflerimiz bu prensipleri göz önünde bulundurarak belirlemeyi,uygulamayı ve takip etmeyi tüm çalışanlarımız adına Big Plus Group olarak taahhüt ediyoruz.

Tel: 0216 407 1111

Fax: 0216 407 1120

Email: info@buyukarti.com.tr

Adres: Caddebostan Mh. Bağdat Cad Şen Apt. No : 245 Daire : 6 / 34738

Büyük Artı İnşaat Projeler Haritası

Büyük Artı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.