|   |   |  'Büyükdere caddesinin sağ ve sol tarafında neden fiyatlar faklı?'

'Büyükdere caddesinin sağ ve sol tarafında neden fiyatlar faklı?'

Aycan Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, CNR Emlak Fuar'ında 3DKonut.com'a samimi açıklamalar yaptı.

'Büyükdere caddesinin sağ ve sol tarafında neden fiyatlar faklı?'

- “Büyükdere caddesinin sağ ve sol tarafında neden fiyatlar faklı?”

- “Bölgede en büyük söz sahibi biz”

- "Alan bazında kentsel dönüşüm projeleri yapmak istiyoruz." 

 

“Büyükdere caddesinin sağ ve sol tarafında neden fiyatlar faklı?”

Büyükdere caddesinin sağ tarafında daireler 2 yada 3 milyon TL iken, neden sol tarafında 300 Bin TL? diyen Aycan Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, biz onu değiştireceğiz, buralar geleceğin Manhattan’ı olacak. Bu noktada bize büyük bir sorumluluk düşüyor. Bunu biz sadece para için değil, koruma aşkıyla yapacağız çünkü biz orada doğduk büyüdük. Büyükdere caddesinin sol tarafını (Çeliktepe, Seyrantepe ve Sanayi Mahallesi’ni) seviyoruz. Burada yaşana insanlarla da çok iyi anlaşıyoruz.

“Bölgede en büyük söz sahibi biz”

Kentsel dönüşümde bu bölgede en büyük söz sahibi biz, burada kurumsallık kadar amatörlüğün de önemli olduğunu belirten Aycan Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, sokakta sürekli gördüğünüz inşalar ile samimiyet ve güven birçok sorunu çözen itici bir faktör. Bu durum her yerde böyledir. Biz insanlara gidip samimice konuşuyoruz. Büyük bir firmaya olarak gidersin yerimi vermeyeceğim dediği anda biter. O vermeyeceğim diyenlerin, biz tekrar tekrar kapısını çalıyoruz. Tekrar tekrar anlatıyoruz. Burada önemli olan nokta herkese aynı sözleşmeyi imzalatmak. Bizde bunu yapıyoruz, kimsenin kimseye hakkı geçmiyor. Bu konuda çok başarılıyız. Allah nasip ederse bu bölgede çok başarılı olacağız. Bize uğramadan kimse karar vermeyecek, şeklinde konuştu.

Bu bölgede kaç projeniz var?

Şu an için bu bölgede sadece Greenox Residence’ı yapıyoruz ama seneye altı veya yedi tane ada projemiz olacak. Yalnız biz tek tek yapmak istemiyoruz. Alan bazında kentsel dönüşüm projeleri yapmak istiyoruz.

Neden alan bazında projeler yapmak istiyorsunuz?

“Tek tek yapıp çok kazanmak yerine, alan bazında yapıp bölgeye değer katmak istiyoruz” diyen Murat Yağan, Kentsel dönüşümde ada bazında dönüşüm devri bitti. Artık alan bazında dönüşümler göreceğiz. Bence doğru kentsel dönüşüm, alan bazında yapılandır” dedi.

Greenox Residence’ta çalışmalarınız ne durumda?

“Greenox, bölgedeki ilk projemiz ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Greenox Residence’ın yüzde 50’ye yakın kısmının satışını gerçekleştirdik. CNR Emlak Fuarında da projemizi yerli yabancı ziyaretçilere tanıtıyoruz. Fuara özelde bir kampanyamız var. Fuar kapsamında görüştüğümüz yatırımcılardan çok güzel geri dönüşler aldık” dedi.

Emlak Haberleri

Greenox Residence Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
    3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

    Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

  • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
    MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

    Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.