|   |  Büyükhanlı GYO Firması
Büyükhanlı GYO

Büyükhanlı GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1953

  • Proje Sayısı : 1

Büyükhanlı GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Büyükhanlı GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Büyükhanlı GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Büyükhanlı GYO Hakkında

1953 senesinde Ankara'da bir aile şirketi olarak inşaat faaliyetlerine başlayan Büyükhanlı, 1980'den sonra ikinci nesillerin iş hayatına atılması ile iş konularını da geliştirerek inşaat ve turizm alanında emin adımlarla büyümelerine devam etmişlerdir. 

1983 yılında İstanbul'da Bahri ve Ali Büyükhanlı tarafından kurulan Büyükhanlı A.Ş. İstanbul'da lüks konut ve Antalya'da otel inşaat ve işletme faaliyetlerinde bulunmaktadırlar. 1995 senesinde Ahmet Emre Büyükhanlı'nın da şirkete katılmasıyla yeni bir atılıma başlayan şirket, özellikle lüks konutlar ve turizmde ihtisaslaşma yolunda ilerlemektedir.

Vizyon & Misyon

1953'den bugüne tüm projelerimizde yalnızca bir hedefe odaklandık; keyifle yaşanacak mekanlar yaratmak.Aklımıza böyle büyük bir hedef koyunca, projelerimiz de hep büyük oldu.

Büyükhanlı ismiyle sağladığımız büyük güven, aslında tüm binalarımızın temelini oluşturuyor.Bu güveni korumak ve devam ettirmek için, projelerimizi büyük mimarlarla ve büyük ortaklıklarla hayata geçiriyoruz.

Tüm bunlar biraraya gelince, işte o hedef gerçek oluyor.

Büyükhanlı her zaman keyifle yaşanacak mekanlar sunuyor.

 

Tel: 0212 327 9494
Fax: 0212 327 7476
Email: sogunc@buyukhanli.com.tr
Adres: Dikilitaş Mah. Karanfil Sok. No:8 Adana / Aladağ

Büyükhanlı GYO Projeler Haritası

Büyükhanlı GYO Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.