|   |   |  Büyükyalı annelerin ruhuna dokundu

Büyükyalı annelerin ruhuna dokundu

Sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı, “Annelerin Ruhuna Dokunmak” konulu sağlık söyleşisinde anne ve anne adaylarını ağırladı.

Büyükyalı annelerin ruhuna dokundu

Yalnızca büyüklere değil çocuklara da iyi bir yaşam sunmayı vaat eden Büyükyalı, çocuklara özel her türlü sosyal aktivitenin yapılabilmesine imkan sağlayan olanaklarıyla annelerin ve anne adaylarının beğenisini topladı.

Sakinlerini, ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı amaçlayan ve “iyi yaşam” felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı, “İyi Yaşam Kulübü” etkinlikleri kapsamında, “Annelerin Ruhuna Dokunmak” konulu sağlık söyleşisi düzenledi. 

Yoğun ilgi gören etkinlikte, Acıbadem Bakırköy Hastanesi uzmanlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Özlem Pata ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Gökşen Yüksel Yalçın, hamilelik döneminde ve doğum sonrasında farklı süreçlerin anneleri beklediğini belirterek, annelerin bu süreçlerde iyi ve mutlu olması durumunda ancak bebeğin de iyi ve mutlu olacağını vurguladı. Annelerin kendilerini yetersiz ve eksik hissetmemeleri gerektiğini belirten uzmanlar, “Bebeğinize sizden daha iyi annelik yapacak kimse yok” dedi. Etkinlikte, anne ve anne adayları ise merak ettikleri konular hakkında uzmanlardan bilgi aldı.

Büyükyalı çocuklara ayrı bir önem veriyor

İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında, yeni bir deniz semti olarak yükselen Büyükyalı, eşsiz konumu, konsepti, kalite anlayışı ve oluşturduğu değerlerle dikkat çekiyor. 2019’da yaşamın başlayacağı Büyükyalı, yalnızca büyüklere değil çocuklara da “iyi bir yaşam” sunmayı vaat ediyor. Bisiklet kullanılabilen, alışverişe, okula, parka yürüyerek ya da bisikletle gidilebilen bir yaşam alanı olarak kurgulanan Büyükyalı, çocuklara özel her türlü sosyal aktivitenin yapılabilmesine imkan tanıyor. 

Büyükyalı, buluşma noktası olacak 

Yeniden yaşama kazandırılan tarihi yapılarıyla, geçmişin büyüleyici atmosferini modern yaşama entegre eden Büyükyalı’da; dünya markaları, gurme restoranlar, alışveriş sokakları, fitness merkezi, sinema, tiyatro ve kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak salonlar bulunuyor. Büyükyalı’da iyi yaşam için ihtiyaç duyulan her şey üstün kalite standartlarıyla yürüme mesafesinde yer alıyor.

Yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada, hayatın merkezinde

İstanbul’un kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alan Büyükyalı, Avrasya Tüneli’ne en yakın yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Marmaray metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanan Büyükyalı’dan, Anadolu Yakası’na Avrasya Tüneli ile 15 dakikada geçilebiliyor. Sahil yolu olarak da adlındırılan Kennedy Caddesi’ne direkt bağlantılı tek proje olan Büyükyalı, sakinlerine ve misafirlerine Kennedy Caddesi üzerinden, doğrudan otoparka bağlanma imkanı sunuyor.
 

GYO Haberleri

Etiketler
Büyükyalı İstanbul Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Sektörün finansman sorunu masaya yatırıldı
  Sektörün finansman sorunu masaya yatırıldı

  ‘Gyoder Çözüm Platformu’ sektörün finansman sorununu masaya yatırdı. GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin: “Gayrimenkul sektörünü alternatif finansal enstrümanlarla güçlendirmeliyiz” dedi.

 • Büyükyalı, bireysel satışlarda kesintisiz ciro şampiyonu!
  Büyükyalı, bireysel satışlarda kesintisiz ciro şampiyonu!

  Sakinlerini ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı amaçlayan ve günlük yaşamda “her şey dahil” bir konfor sunan Büyükyalı, Emlak Konut GYO projeleri arasında, 2019’un ilk çeyreğinde de ciro şampiyonu oldu.

 • GYODER Başkanı; yeni yönetmelik çok olumlu bir adım!
  GYODER Başkanı; yeni yönetmelik çok olumlu bir adım!

  GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın, müteahhitleri teknik ve mali yeterliliğine göre sınıflara ayıran yeni yönetmeliğinin, hem vatandaş hem sektör açısından çok önemli bir adım olduğunu söyledi.

 • Gyoder Gösterge 2018-4. çeyrek raporu yayınlandı
  Gyoder Gösterge 2018-4. çeyrek raporu yayınlandı

  ‘Gyoder Gösterge’ türkiye gayrimenkul sektörü 2018-4. çeyrek raporu yayınlandı. Yabancılara gayrimenkul satışı 2018’de bir önceki yıla göre %78,39 arttı. 2018 yılında yükselen faiz oranı ipotekli satışları etkiledi.

 • HALK GYO’nun 2018 yılı net kârı 395 milyon TL oldu
  HALK GYO’nun 2018 yılı net kârı 395 milyon TL oldu

  Ülkesine ve sektörüne katma değer yaratma ana hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Halk GYO, güçlü işbirlikleri, ödüllü yeni projeleri ve finansal başarısı ile dolu bir yılı daha geride bıraktı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.