|   |  By Kepi Firması
By Kepi

By Kepi

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

By Kepi, konut, ofis ve residence projeleri, By Kepi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve By Kepi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

By Kepi Hakkında

Hakkında

Bütünsel Dekorasyon Çözümleri By Kepi'de

2001 yılında faaliyet göstermeye başlayan By Kepi; bugün 300'ü aşkın profesyonel çalışanı ile 17.000 m2'lik kapalı bir alanda hizmet veriyor. İzmir Sarnıç'ta bulunan fabrikası; mobilyada ''haute couture'' biçiminde verdiği hizmet ile, Türkiye'de örneği olmayan en büyük kapasiteye sahip fabrika olma özelliğini taşıyor.

By Kepi, klasikten modern tarza kadar uzanan ürün yelpazesine sahip koltuk takımları, yemek odaları üretir.

İstanbul'da Florya, Etiler ve Bağdat Caddesi olmak üzere 3 adet, İzmir'de 2 adet ve Bursa'da da 1 adet mağazası bulunan By Kepi; müşterilerine özel çözümler sunar.

Heyecanını ilk günkü gibi taze tutan, mükemmeliyetçilik ilkesinden asla ödün vermeyen By Kepi, özgün tasarımlarını yaşanası mekanlar yaratmak üzerine kurgular. Kişiye özel bütünsel tasarım, üretim ve hizmet anlayışıyla, dokunduğu mekanları farklı kılar. Kendine özgü mekanlar oluşturmak isteyenler için yaşam alanları oluşturmakla kalmaz, yepyeni bir yaşam tarzı sunar. Konut projelerinde en ince detaylara kadar alternatif sunmakla yetinmeyip, peyzaj düzenlemelerine kadar özel çözümler üretir.

Özel kolaksiyonlarının yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler de tasarlayan By Kepi, kendi bünyesinde bulunan, işine gönül vererek çalışan ve hayatın güzelliklerinden ilham alan ekibi ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştirir.

ByKepi, küçük bir atölyede hizmete başladığında “mükemmelliyetçilik” ilkesiyle Türkiye ve dünya pazarında güçlü bir marka yarattı.

Ödüller
QUALITY OF MAGAZINE DERGİSİ, 2014 -2015 YILI EN İYİ MOBİLYA MARKASI ÖDÜLÜ

Ürünler
YEMEK ODALARI, YATAK ODALARI, YAŞAM ÜNİTELERİ, KOLTUK VE KANEPELER, SEHPALAR, TASARIM ÜRÜNLER.

Telefon: 0232 281 3976
Fax: 0232 281 5303
Email: info@bykepi.com
Adres: Fatih Mah.1193 Sok. No:8 Sarnıç - Gaziemir/İzmir

By Kepi Projeler Haritası

By Kepi Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.