|   |  By Oktayöz İnşaat Firması
By Oktayöz İnşaat

By Oktayöz İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

By Oktayöz İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, By Oktayöz İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve By Oktayöz İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

By Oktayöz İnşaat Hakkında

Hakkımızda

R.Oktay ÖZ

Aslen Malatyalı olan R.Oktay ÖZ, İlk, orta ve lise eğitimini Gaziosmanpaşa Plevne Lisesinde tamamlamıştır. İ.T.Ü Maden Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunudur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
11 yıl Öz Plastik Poşet  imalatı sektöründen otomotiv sektörüne geçiş yaparak Volkswagen Grubu Türkiye temsilcisi Doğuş Grubunda 15 yıllık Skoda Yetkili Bayisi olarak hizmet verdikten sonra halen Suzuki Bayisi olarak satış ve servis hizmeti veren Atik Otomotiv Tic. Lim. Şti. nin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.
 
Atik Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.’ nde 6 adet sigorta şirketinin Acenteliği vardır. Bu şirketinde yönetim kurulu başkanıdır.
 
R. Oktay ÖZ Gaziosmanpaşa’daki ilk kentsel dönüşüm projesi olan Essenora İnşaat projesinin kurucu ortağıdır. 785 konut ve 58 teras villa, ticari birimleri ile anahtar teslim törenini  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yapmıştır.
 
R.Oktay ÖZ’ün bir diğer projesi  GOP Plevne TEM Otoban kenarında 2500 konuttan oluşan projenin ilk etabında 400 konut ,ofis katları ve mağazalar vardır .Gop plevne’nin temel atma töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu projenin kurucu ve büyük ortağı  By Oktayöz İnşaat A.Ş dir.
 
By Oktayöz İnşaat A.Ş. olarak orta vadede gerçekleşmesi planlanan  Taksim Hacıhüsrev projesi Beyoğlu Hacıhüsrevde BY Oktayöz inşaat tarafından açılan kentsel dönüşüm bürosunda ön sözleşme ve vekâlet çalışmaları halen devam etmektedir.
 
R.Oktay ÖZ Kentsel dönüşümde gönül rızasına dayalı, iletişimde pozitif enerji yaymanın faydalı olduğuna , insan yüreğine dokunmanın tılsım ve mucize yarattığına inanan, güler yüzlü insan odaklı samimiyeti seven bir yapıya sahiptir.
ÖZ ‘ ün hedefi  Proje özellikleriyle, kamuoyu nezdinde ön plana çıkaracak proje oluşturmak, halk ile uyum içinde çalışmak ve onlara hayal ettikleri hayatı sunmaktır. İnsana yatırım yapmayı sever.
 
OYDER (Otomotiv Yetkili Satıcılar Derneği), İMAD (Malatyalı İş Adamlar Derneği) üyelikleri bulunmaktadır.

 

Vizyon & Misyon

Vizyon

By Oktay Öz inşaat olarak, Türkiye'nin ilk başarılı kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmiş olmanın verdiği gururla, bu alandaki çalışmalarımıza ara vermeden devam etme vizyonu ile çalışıyoruz.

Misyon

İstanbul gibi bir metropolde şehrin merkezinde kalmış eski yapıları bir proje dahilinde toplayarak gerekli imar çalışmalarını tmalayarak hak sahiplerine ve şehrimize hak ettiği değeri kazandırmak misyonunu üzerimizde taşıyoruz.

Telefon: 0212 615 2444
Fax: 0212 581 4444
Email: info@byoktayoz.com
Adres: Mevlana Mah. İbrahim Hayıroğlu Cad. 884. Sokak No: 2 Gaziosmanpaşa / İstanbul

By Oktayöz İnşaat Projeler Haritası

By Oktayöz İnşaat Projeleri

By Oktayöz İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.